• Край на мача!

90+6'
  • Директен червен картон за Хелитон Джордж! Бранителят избута дете, което гонеше топките на "Армията" и след тази чутовна глупост беше изгонен директно.

90+1'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Брадли Де Нойер отбеляза изключително красив гол, обръщайки резултата в полза на неговия отбор. Тимът на домакините продължи да доминира с топката, а две минути преди края с левия крак матира Наумов със страхотен изстрел - 2:1 за ЦСКА!

88'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Иван Турицов беше безапелационен от точката за наказателен удар - 1:1.

78'
  • Претенции за дузпа! Елитон отскочи и игра с ръка в наказателното поле на ЦСКА, след което Гидженов отиде до ВАР-монитора, за да отсъди дузпа за домакина.

74'
  • Пропуск! Джонатан Линдсет отправи силен удар от средна дистанция с левия крак, но Наумов се намеси и прати топката встрани от вратата си.

73'
  • Смяна при ЦСКА 1948 - влиза Денислав Александров, излиза голмайстора Бастунов.

70'
  • Пропуск! Иван Турицов даде прелестен извеждащ пас към резервата Бамба. Той овладя в наказателното поле на ЦСКА 1948 и шутира, но с крак Даниел Наумов отрази.

69'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Лазар Туфегджич, излиза Морено.

60'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Дауда Бамба, излиза Назон.

60'
  • Шанс! Удар на Иван Турицов прелетя над напречната греда на Наумов.

59'
  • Смяна при гостите - влиза Ангел Лясков, излиза Джонатан.

53'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА 1948! Резервата Радослав Кирилов премина с лекота край Иван Турицов, а Мено Кох не затвори достатъчно добре Ангел Бастунов, след което гостите поведоха в резултата.

52'
  • Смяна в ЦСКА 1948 - влиза Радослав Кирилов, излиза Топузов.

46'
  • Старт на втората част!

• Край на първото полувреме!

45+1'
  • Шанс! Линдсет с лекот преодоля Карлос Охебе и видя Маурисио Гарсес. Той опита да даде успореден пас към Дюкенс Назон, ала нападателят на ЦСКА се забави доста спрямо подаването и пропусна да порази вратата на госта.

39'
  • Удар! Изстрел на Брайън Морено от дистанция, но опитът му отиде встрани.

35'
  • Шанс! Маурисио Гарсес имаше добра възможност да открие резултата на "Армията", след което му бе пласирана топка вляво по нападението на домакините. Латиносът се зачуди какво точно да стори, след което опита да потърси Брайън Морено, но пасът му беше ужасно лош за неговия съотборник, след което отбраната на ЦСКА 1948 изчисти силно напред.

31'
  • ГРЕДА ЗА ЦСКА 1948! Изключително ужасяваща грешка от Мено Кох при изнасянето на топката, а Георги Русев опита да прехвърли Густаво Бусато. Вместо това, българинът подаде към Ангел Бастунов, който протегна крак, за да довкара топката в опразнената врата, но прати топката в право десния страничен стълб на бразилския страж на ЦСКА.

21'
  • Всички хора от официалните лица на ЦСКА 1948 бяха "изгонени" от ложите на "Българска армия" след намесата на феновете на домакините.

15'
  • Жълт картон за Брадли де Нойер.

15'
  • ЦСКА 1948 играе повече с топката сравнение с опонента си, но акцентът определено пада върху събитията в сектор "А" на "Българска армия".

• Шанс! Напук на отвратителните сцени на "Българска армия", мачът продължи, а ЦСКА 1948 създаде първата голяма ситуация в мача. Гостите организираха добра атака отляво, след което топката се озова у Ангел Бастунов, чийто шут по земя беше отразен от Густаво Бусато.

10'
  • Изключително грозни сцени на "Армията", след като Любослав Пенев и Стойчо Младенов бяха определени като "предатели" от домакинските привърженици по време на срещата.