• 74’ Дюкенз Назон
  • 81’ Дюкенз Назон
  • Край на мача!

90+6'
  • Педриньо фаулира Турицов в близост до наказателното поле на ЦСКА 1948. Жълт картон за играча на гостите.

90+4'
  • Жълт картон за Елитон, който спира непозволено Данило Асприля.

90+2'
  • Емануел Шакич дебютира за ЦСКА. Той заменя Джонатан Линдсет.

86+1'
  • ГОООЛ за ЦСКА! Дюкенс Назон бележи за втори път във вратата на ЦСКА 1948! След дълго подаване от Амос Юга, Назон се пребори с Емил Виячки, напредна към вратата на гостите и с премерен удар от границата на пеналта, преодоля Наумов за втори път.

81'
  • Антонио Вутов заменя Рууни Ева.

75'
  • ГОООЛ за ЦСКА! Дюкенс назон открива резултата след груба грешка в отбраната на гостите. Том Рапнуи се опита да върне топката с глава към Даниел Наумов, Хайнц пресече подаването, напредна към аутлинията и върна топката към Дюкенс Назон, който на празна врата нямаше как да сгреши.

74'
  • Данило Асприля заменя Матиас Фаетон.

70'
  • Великолепен изстрел на Хайнц от прекия свободен удар, Наумов отново е безгрешен избива в ъглов удар.

67'
  • Георги Русев фаулира Тобиас Хайнц на метри пред наказателното поле на ЦСКА 1948. Отличен шанс за домакинтие.

66'
  • Уникален пропуск на Тобиас Хайнц! Норвежецът получи топката от Дюкенс Назон, овладя с първото си докосване, но след това не успя да стреля по посока на вратата, позволявайки защитник на гостите да му отнеме.

58'
  • Георги Русев заменя Радослав Кирилов.

55'
  • Никола Илиев заменя Бирсент Карагарен за ЦСКА 1948.

55'
  • След центриране от корнер, Бусато се намесва решително и боксира топката пред погледа на Емил Виячки.

54'
  • Пробив на Кирилов по левия фланг, последва центриране, което обаче не намери никой от неговите съотборници в наказателното поле.

50'
  • Реян Даскалов заменя Парвиз Умарбаев за ЦСКА 1948.

46'
  • Начало на втората част.

45+1'
  • Край на първото полувреме.

45+1'
  • Корнер в полза на ЦСКА 1948. Центриране към Елитон на далечната греда, но защитникът не успява да играе с топката.

44'
  • Поредно спасяване на Даниел Наумов. Този път вратарят отрази удар на Дюкенс Назон.

42'
  • Първи точен удар за ЦСКА 1948 в мача. Ивайло Чочев получи на няколко метра пред дъгата на наказателното поле, нагласи топката на левия си крак, но стреля право в ръцете на Густаво Бусато.

40+1'
  • Тобиас Хайнц бе много близо до гола, след като получи топкката от Дюкенс Назон отдясно, стреля силно от малък ъгъл, но Наумов отнояо бе на мястото си и спаси сигурен гол.

34'
  • Ъглов удар в полза на ЦСКА.

30'
  • Жълт картон за Парвиз Умарбаев, който избутва в груб Тибо Вион в половината на гостите.

29'
  • Страхотен шут на Тобиас Хайнц от дистанция, Наумов спасява.

24'
  • Първо спорно положение в мача! Педриньо откровено задържа с ръка крака на Марселиньо Кареасо в половината на гостите, но реферът Кабаков не му показа жълт картон. Последваха бирни реакции от скамейката на ЦСКА, които доведоха до жълт картон на един от помощниците на Нестор Ел Маестро - Александър Гицов.

21'
  • Първи ъглов удар в полза на ЦСКА 1948, който не носи опасност за Густаво Бусато.

19'
  • Изстрел на Тибо Вион от дистанция, последваха няколко рикошета в наказателното поле, но в крайна сметка Наумов внимаваше и успя да улови топката преди тя да бъде достигната от Джонатан Линдсет.

15'
  • Нов ъглов удар в полза на ЦСКА, този път отдясно по нападението на домакините.

13'
  • Спасяване на Наумов. Тобиас Хайнц комбинира с Линдсет, който стреля, но стражът на гостите се справя и избива в ъглов удар.

11'
  • Центриране в наказателното поле на ЦСКА 1948, където няколко футболисти се разминават с топката, за да попадна тя в Стив Фуртадо, който чисти силно напред.

10'
  • Изстрел на Тобиас Хайнц от прякия свободен удар. Топката профучава над вратата на гостите.

6'
  • Грубо нарушение на Емил Виячки срещу Назон пред наказателното поле на ЦСКА 1948. Удобна възможност за домакините.