FT .

0 : 1

• 57’ Пабло Гарсия
  • КРАЙ НА МАЧА! Победа за Черно море над ЦСКА с 1:0 като гост, която осигури сребърните медали на „моряците“!

90+11'
  • Трето промяна за Черно море – Илиан Илиев-младши напусна за сметка на Мартин Милушев.

90+4'
  • Десет минути добавено време на двубоя.

90+1'
  • Жълт картон и за вратаря на Черно море Иван Дюлгеров за забавяне на играта.

88'
  • ШАНС ЗА ЦСКА! Християн Петров центрира отляво в наказателното поле на Черно море, където на далечната греда Амос Юга стреля от въздуха, но топката премина на сантиметри покрай лявата греда на Дюлгеров в аут.

87'
  • Още една промяна за „червените“ – Станислав Шопов замени Марселино Кареасо.

86'
  • Иван Турицов смени Тибо Вион за ЦСКА.

86'
  • Смяна в ЦСКА – Георги Чорбаджийски влиза на мястото на Матиас Фаетон.

78'
  • Нова смяна за Черно море – Андреас Калкан отстъпи мястото сина Мазир Сула.

70'
  • ОТМЕНИХА ДУЗПА ЗА ЦСКА! Живко Атанасов извърши нарушение срещу Тибо Вион в наказателното поле на гостите, след като защитникът удари с бутонките си крака на французина. Георги Кабаков първоначално посочи бялата точка и Джонатан Линдсет взе топката да изпълни наказателния изстрел. След леко забавяне, обаче, арбитрите от системата ВАР подсказаха на Кабаков, че в началото на атаката Вион е в положение на засада и дузпата беше отменена.

63'
  • ГООООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Пабло Гарсия откри! Черно море нанесе своя удар буквално след изпълнението на свободния удар след изгонването на Бусато. В 57-ата минута Атанас Илиев стреля директно, Димитър Евтимов изби топката, но никой от играчите в „червено“ не реагира след това, от което се възползва Пабло Гарсия, който от няколко метра направи точна добавка за 0:1.

57'
  • Резервният страж на ЦСКА Димитър Евтимов пък влезе на мястото на Тобиас Хайнц.

56'
  • Атанас Илиев влезе на мястото на контузения Уеслен Жуниор.

56'
  • ЧЕРВЕН КАРТОН ЗА ВРАТАРЯ НА ЦСКА ГУСТАВО БУСАТО! Сейни Санянг сбърка една нагледа лесна топка и в опита да си я върне с глава за своя вратар изведе Уеслен Жуниор на скорост. Бразилецът напредна към наказателното поле и беше буквално нокаутиран с лакът от Бусато, който, освен това, игра и с ръка извън пеналтерията. Георги Кабаков нямаше как да не извади директен червен картон за бразилския страж на домакините, а след това се наложи на терена да влезе и линейка, за да откара Уеслен в най-близкото медицинско заведение.

50'
  • Жълт картон получи Андреас Калкан от Черно море.

48'
  • Старт на второто полувреме!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+7'
  • ИЗСТРЕЛ! По подобие на първия удар на Хайнц, Вион центрира от корнер към далечната греда, където норвежецът беше непокрит и шутира силно от въздуха с левия крак. Топката, обаче, профуча много близо покрай дясната греда на Дюлгеров в аут.

45+2'
  • Шест минути добавено време на първата част.

45+1'
  • ПРЕТЕНЦИИ ЗА ДУЗПА! Матиас Фаетон изведе отляво в наказателното поле линдсет, който сви топката към първа греда, която рикошира в гърба на Влатко Дробаров. След това Хайнц пое кълбото, който падна в наказателното поле след съприкосновение с Живко Атанасов. Главният съдия Георги Кабаков, обаче, отсъди нарушение в атака на норвежеца. Съмненията, обаче, останаха, тъй като повторенията показаха, че защитникът на гостите закачи леко в краката халфа на домакините.

43'
  • Още едно нарушение и още един жълт картон. Този път той бе за Тобиас Хайнц от домакините за фал срещу Влатко Дробаров.

38'
  • Първо официално предупреждение и за играч на ЦСКА – то бе за Улаус Скаршем.

36'
  • Първи жълт картон в двубоя – получи го Уеслен Жуниор от Черно море.

34'
  • УДАР! Топката бе центрирана от корнер към далечната греда, където Гарсия изпусна Тобиас Хайнц, а норвежецът засече от въздуха с десния крак, но Дюлгеров внимаваше и улови удара му.

24'
  • ШАНС ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Гостите организираха хубава атака, като преодоля с лекота халфовете на ЦСКА. След това Уеслен Жуниор комбинира с Андреас Калкан, който влезе в наказателното поле, но точно преди да стреля румънецът беше блокиран със самопожертвователен шпагат от страна на Вион. Французинът изби топката, но удари вратаря си Густаво Бусато, след което още веднъж се наложи на терена да се появи медицинският екип на домакините.

18'
  • ПЪРВИ ТОЧЕН УДАР! Тибо Вион центрира отдясно в наказателното поле и качи топката на главата на Джонатан Линдсет, който надскочи Пабло Гарсия и стреля точно, но право в ръцете на вратаря Иван Дюлгеров.

7'
  • Още преди да са изтекли и 30 секунди игра капитанът на домакините Амос Юга получи удар от другия капитан Даниел Димов и се наложи на терена и влезе лекарският на „червените“. След около две минути играта бе подновена и африканецът се завърна на терена.