• 74’ Тони Уот
  • 23’ Исмаил Иса
  • 37’ (д) Родриго Енрике
  • 60’ Родриго Енрике
  • КРАЙ НА МАЧА. Черно море записва втора поредна победа в първенството, като тотално шокира ЦСКА на "Армията"."

90+4'
  • 4 минути добавено време.

• Пропуск на Жордао! Резервата на Черно море можеше да убие всякаква интрига. Офанзивният футболист получи твърде лесно пас около точката на дузпата и с диагонален шут накара Черниаускас да замръзне. Топката обаче премина покрай десния стълб.

90+1'
  • Последна смяна за Черно море - дебют за бранителя Димитрис Хантакиас зае мястото на Родриго.

89'
  • ВТОРИ ЖЪЛТ И РЕСПЕКТИВНО ЧЕРВЕН КАРТОН ЗА ВИКТОР ПОПОВ! Крайният бранител задържа с две ръце Евадро и му попречи да овладее при дъгата и да пробие през центъра. Решението на Кабаков беше абсолютно резонно.

88'
  • Втора смяна в Черно море - Андраде напусна игра, вместо него Йонуц Неагу.

81'
  • Първа смяна за Черно море - Жордао замени Аристоте Ндонгала.

76'
  • Жълт картон за Аристоте Ндонгала от Черно море, който напусна терена твърде бавно за смяната си.

76'
  • Жълт картон за Цветомир Панов от Черно море.

76'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА - 1:3! Тони Уот с дебютно попадение за "червените", което им дава крехка надежда. Соломон-Отабор напредна отдясно и центрира много добре, а пред вратарското поле никой не пазеше Уот, който с десния крак стреля под гредата.

74'
  • Спасяване от Черниаускас, но на косъм!  Соломон-Отабор беше пресиран в половината на ЦСКА, а това позволи на Андраде да намери Минчев отляво по атаката. Българският национал проби покрай Бикел и успя да шутира ниско към близкия ъгъл. Черни не беше никак убедително при спасяването, като за миг остана впечатление, че топката може да мине през ръцете му. Все пак само корнер за гостите.

71'
  • Жълт картон за Тиаго Родригес от ЦСКА

67'
  • Последна смяна в ЦСКА - Тони Уот зае мястото на Кристиян Малинов. ЦСКА тръгва в пълна офанзива.

65'
  • Жълт картон за Васил Панайотов от Черно море заради прекомерна радост.

61'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ - 0:3! Следобедът се очертава магичен за Родриго! Виктор Попов проби на скорост отдясно и по елементарен начин се справи с преследващия го Тиаго. Десният бек подаде към Иса в наказателното поле, а Чорбаджийски и Жеферсон взаимно си попречиха в старанието да отнемат кълбото. Така то рикошира към Родриго, който от 13-ина метра с плътен диагонален шут прониза долния десен ъгъл.

60'
  • Невероятен пропуск на Евандро, нападателят беше длъжен да отбележи! Али Соу проби много добре отдясно и с тънък пас върна топката към границата на наказателното поле. Рубен Пинто центрира без забавяне и така намери Евандро непокрит пред вратарското поле. Мощният изстрел с глава на бразилеца обаче профуча на сантиметри покрай левия стълб.

58'
  • Далечен шут на Родриго Енрике от Черно море, този път без ядове за Черниаускас, който улови уверено.

56'
  • Уникални две спасявания от Дюлгеров! Жеферсон изпълни по чудесен начин пряк свободен удар от около 23 метра, а Дюлгеров плонжира и изби топката, която иначе влизаше в долния десен ъгъл. Евандро стигна първи до кълбото и макар да беше необезпокояван, стреля право в изправящия се Дюлгеров.

55'
  • Втора смяна в ЦСКА, още на почивката - Вив Соломон-Отабор прави дебют за сметка на Греъм Кери, който имаше изключително тихо първо полувреме.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. Футболистите на Черно море подновиха мача от центъра.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

45+1'
  • 1 минута добавено време към първата част.

• Мощен шут на Тиаго от вътрешността на наказателното поле. Стефан Станчев застана смело на пътя на топката. Рикошетът все пак се оказа опасен, защото прати кълбото в посока обратна на движението на Иван Дюлгеров. Все пак само корнер за "червените".

44'
  • Първа смяна в ЦСКА още преди почивката и тя няма общо с контузия - крайно колебливият Стойчо Атанасов напусна терена, като се чуха и освирквания по негов адрес. Вместо него се появи Жанио Бикел, който ще играе като десен бек.

42'
  • Жълт картон за Патрик Андраде от Черно море.

40'
  • Жълт картон за Стойчо Атанасов от ЦСКА за реплика.

39'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ - 0:2! Родриго бележи дузпата с хладнокръвен шут в долния ляв ъгъл, докато Черниаускас избра грешната посока.

37'
  • ДУЗПА ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Абсолютна игра с ръка на Стойчо Атанасов! Всичко отново започна с грешка на ЦСКА в собствената половина, а Мартин Минчев заблуди всички, че ще стреля от границата на пеналта. Талантът даде хубав извеждащ пас вляво за Иса, който от аутлинията опита центриране, което Стойчо Атанасов спря с двете си ръце, докато летеше на шпагат.

36'
  • Още един пропуск на сметката на Али Соу! Кристиян Малинов с чуден пас по тревата извесе Али Соу на скорост зад гърба на противниковата отбрана. Ъгълът отдясно пак беше много остър, а гамбиецът стреля покрай вратаря, но и не улучи вратата

35'
  • Жълт картон за Виктор Попов от Черно море.

33'
  • Ъглов удар за ЦСКА отляво по атаката. Тиаго Родригес центрира доста добре към далечната греда, където Томаш се ивиси и успя да отправи изстрел, който прелетя на поне 2 метра встрани от левия стълб.

31'
  • Жълт картон за Евандро от ЦСКА.

24'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ - 0:1! Исмаил Иса буквално се подигра с Нуно Томаш! ЦСКА за пореден път загуби топката по опасен начин в центъра. Родриго пое контрол и моментално даде дълъг пас наляво за Иса, който спринтира заедно с Нуно Томаш. Българският национал стигна първи до топката и за миг спря, след което с най-елементарния финт свали португалеца на земята. Иса успя да пробие навътре и с красив фалцов шут в долния ляв ъгъл прониза мрежата на Черниаускас.

23'
  • Жълт картон за Родриго Енрике от Черно море.

19'
  • Невероятно слаба изява на Али Соу, който излезе сам срещу вратаря! Нападателят се измъкна от засадата и получи пас в дълбочина от Пинто. Повеждането на топката беше това, което провали острието, тъй като се оказа тежко и твърде дълго. Иван Дюлгеров имаше време да се втурне напред и да отнеме топката, преди Соу да има шанс да нанесе удар.

18'
  • Нова възможност пред ЦСКА, която отлетя безвъзвратно. Евандро спечели пряк свободен удар до тъчлинията отляво по атаката. Тиаго центрира много добре към първа греда, където Али Соу изпревари пазача си и с глава опита да продължи топката към другия край на вратарското поле. Подаването му се оказа твърде дълго за иначе непокрития Нуно Томаш.

15'
  • Първи голов шанс за ЦСКА, макар и не най-чистият! Малинов пресече топката в половината на Черно море и веднага с пас по земя намери Али Соу в наказателното поле. Гамбиецът се пребори със Станчев и се озова на позиция за шут от около 8 метра, но при много остър ъгъл. Изстрелът му към далечния ъгъл не се получи и топката излезе в аут.

13'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА отляво по атаката, на около 6-7 метра от наказателното поле. Тиаго избра нестандартното решение да шутира директно и не се справи добре. Топката стигна до ръцете на Иван Дюлгеров.

12'
  • Още една фрапантна грешка от ЦСКА при изнасянето на топката. Пасът към Малинов дойде къс и Аристоте Ндонгала овладя, за да тръгне на пробив през центъра. Конгоанецът обаче реши да завършва сам и изстрелът му от около 22 метра отлетя много над гредата.

5'
  • 3'
  • Първи точен удар в мача, още преди да е изминала минута! "Червените" загубиха топката в собствената си половина и Родриго я пое, след което се устреми напред. Офанзивният халф нанесе нелош изстрел от 20-ина метра, но не причини главоболия за Черниаускас.