• Край на мача. ЦСКА спечели с 3:1 и ще зимува на върха в таблицата с 44 точки.

90+3'
  • Допълнителното време е 3 минути.

90+1'
  • Жоаким и Фелипе организираха добра атака за "червените", но в крайна сметка не се стигна до нов гол.

90+1'
  • Милисавлевич центрира от ляво, топката попадна в Жоаким, който стреля с глава в аут.

89'
  • Гостите имаха възможност да върнат едно попадение в края на мача, но удар с глава на футболист на Черно море мина встрани от вратата.

88'
  • Живко Петков фаулира вратаря на ЦСКА Стоян Колев в наказателното поле на "червените".

85'
  • Жуан Фелипе фаулира Стенио и последва свободен удар в полза на моряците.

85'
  • Жоаким е направил нарушение в атака и последва свободен удар за Черно море

82'
  • Милисавлевич получава жълт картон за нарушение

80'
  • Соарес стреля опасно към Пиргов, топката премина под плонжа на вратаря на гостите, но бранител на моряците изпревари Тони Силва и изчисти в корнер.

77'
  • Станчев напусна терена накуцвайки, а на негово място влиза Живко Петков

75'
  • Александров се появява на терена, излиза Атанасов

74'
  • Нов гол на Жоаким. На празна врата нападателят се разписа във вратата на Пиргов.

69'
  • Трета смяна в състава на ЦСКА. Маркиньос влиза на мястото на Буш

69'
  • Коконов влиза на мястото на Райков

68'
  • Стенио получава жълт картон

67'
  • Жоаким се разписва за 2:1 след далечен шут, топката тупна в терена и изненада стража на Черно море

64'
  • Жоаким не успя да стреля към Пиргов, след като получи добра топка, но се замота и не успя

64'
  • Нарушение на футболист на Черно море в наказателното поле на ЦСКА срещу Милисавлевич.

63'
  • Илко Пиргов улови топката след опасен удар на Буш

62'
  • Хубав удар на Тони Силва от далечно разстояние, но кълбото мина метър над напречната греда

61'
  • Центриране на Венци Василев в наказателното поле на Черно море, но топката се оказа зад Буш, който беше единственият играч в червено в наказателното поле.

60'
  • Втора смяна в състава на ЦСКА. Сънди отстъпва мястото си на Жоаким.

59'
  • Опит за атака на Черно море. Манолов падна в наказателното поле на ЦСКА, но нямаше нарушение. Все пак лекарския екип ще му окаже лекарска помощ

58'
  • Жуан Фелипе с опасен, но много неточен удар по посока вратата на Пиргов.

54'
  • Михаил Венков получава жълт картон, след като футболистът на Черно море фаулира Тони Силва

53'
  • Райков взе топката по дясното крило, пробва пас към Божилов в наказателното поле, но добра игра на Венци Василев предотврати нещо по-опасно пред "червената" врата.

48'
  • Начало на второто полувреме на този интересен мач.

46'
  • Край на първото полувреме. Резултатът е 1:1 след 45 минути игра.

45+5'
  • Луис Соарес падна и потърси нарушение, но такова не беше отсъдено.

45+4'
  • Венци Василев спря набег на Курьор по левия фланг на атаката на моряците

45+3'
  • 3 минути допълнително време дава Никола Попов.

45+1'
  • Жуан Фелипе изпълни корнера, но атаката на ЦСКА не сполучи.

45+1'
  • Тони Силва центрира в наказателното поле на Черно море и успя да спечели корнер.

45'
  • Атака за ЦСКА. Венци Василев е фаулиран пред границата на наказателното поле. Пряк свободен удар за "червените". Зад топката застана Милисавлевич, който нацели стената. Все пак атаката продължи, но центрирането на Жуан Фелипе не беше точно

43'
  • Тони Силва поде атака по дясното крило на ЦСКА, но отбраната на Черно море се справи със ситуацията.

38'
  • Буш стреля опасно от границата на наказателното поле, но топката мина далеч от вратата.

38'
  • Симеон Райков изпълни пряк свободен удар за Черно море, Котев с глава прати топката в аут.

37'
  • Докато се извърши смяната имаше няколко минути забавяне на двубоя.

• Принудителна смяна в състава на ЦСКА. Дивиш излиза, на неговото място влиза Стоян Колев.

34'
  • Дивиш се нуждае от лекарска помощ, той няма да успее да продължи мача и ще се наложи смяна.

32'
  • Отлична атака за Черно море, която завърши с удар на Курьор, който мина встрани от вратата на Дивиш.

31'
  • Тодор Паланков получава жълт картон за нарушение срещу Милисавлевич в центъра на терена.

30'
  • Дивиш получава лекарска помощ

27'
  • Георги Божилов получи жълт картон за нарушение срещу вратаря Якуб Дивиш, който не успя да овладее добре кълбото, но все пак изчисти топката напред, а Божилов се хвърли в краката на вратаря и наруши правилата.

26'
  • Райков изпълни корнера много нескопосано и топката излезе в аут.

24'
  • Манолов центрира в наказателното поле на ЦСКА. Милисавлевич се намеси добре, но атаката на моряците продължи и те спечелиха корнер.

24'
  • Бергонси чукна топката към Фелипе, но той стреля високо над вратата след изпълнението на този свободен удар в полза на ЦСКА.

23'
  • Райков стреля към Дивиш, но стражът на ЦСКА не се затрудни.

21'
  • Луис Соарес стреля към Пиргов, но бранител на "зелено-белите" беше на точното място и успя да препречи пътя на топката.

21'
  • Михаил Венков изчисти в тъч топката при опасна атака на ЦСКА подета от Тони Силва.

18'
  • Стенио изравни резултата. Слаб, но точен удар на футболиста на Черно море прати топката в мрежата.

15'
  • Луис Соарес получи топката в наказателното поле на Черно море, той се сблъска с Кирил Котев и падна на терена. От ЦСКА поискаха дузпа, но такава нямаше и съдийското решение беше коректно.

13'
  • Тунчев се намеси авторитетно при опит за добра атака на Черно море.

11'
  • Грешка на втория помощник на Никола Попов. Той маркира засада, която не съществуваше. Паланков намери Мирослав Манолов, но страничния съдия размаха флага за засада

7'
  • Курьор фаулира Тони Силва в половината на Черно море. Фелипе центрира от свободния удар, а Оршулич откри резултата с гол, който беше реализиран с глава

6'
  • Райков изпълни пряк свободен удар в полза на Черно море. Топката мина встрани от вратата на Дивиш и излезе в аут.

3'
  • Начало на срещата на стадион "Българска армия". "Червените" стартираха от центъра.

1'
  • Страничният съдия Николай Ангелов завършва съдийската си кариера с този мач. Съдийският наблюдател Иван Бодурков от Велико Търново получи плакет преди старта на мача.

• Стадион: Стадион Българска Армия
    Рефер: Никола Попов
    Излъчва: Darik radio, Darik radio, Nova