• 20’ (а.г.) Мартин Дичев
  • 43’ Жорди Кайседо
  • Край на мача! Победа за ЦСКА с 2:0!

90+6'
  • Шанс за Черно море! Мартин Милушев центрира от ъглов удар в наказателното поле, където Зе Гомеш засече с глава на първа греда, но над напречната греда.

90+2'
  • Пет минути добавено време на мача!

90+1'
  • Жълт картон за Иван Турицов от ЦСКА.

83'
  • Нова смяна за „моряците“. Мартин Милушев смени Велислав Василев.

81'
  • ВАР отмени дузпа за ЦСКА! Калоян Кръстев се откъсна към наказателното поле на Черно море и бе съборен от Владко Дробаров. Първоначално реферът Никола Попов отсъди дузпа и Иван Турицов дори застана зад бялата точка. Ситуацията обаче беше прегледана от системата ВАР, която отмени наказателния удар.

76'
  • Втора промяна за Черно море – Жозе Гомеш замени Евгений Сердюк.

73'
  • Жълт картон за Васил Панайотов от Черно море, който удари Жеферсон неволно с лакът в лицето.

71'
  • Първи точен удар за Черно море! Василев получи отдясно в наказателното поле и отправи хубав удар, който обаче беше отразен от Димитър Евтимов в корнер.

66'
  • Втора смяна за домакините – Калоян Кръстев замени Жорди Кайседо.

65'
  • Първа смяна за ЦСКА. Хамза Чатакович бе заменен от Тибо Вион.

65'
  • Безкрайно неточен удар на Велислав Василев.

59'
  • Жълт картон за Жеферсон заради нарушение срещу Евгений Сердюк.

56'
  • Смяна на почивката за Черно море. Родриго Вилела смени Живко Атанасов.

46'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме – резултат 1:0!

45+3'
  • ГООООЛ ЗА ЦСКА! Жорди Кайседо удвои аванса на домакините! Чатакович комбинира с Йоан Баи отдясно, който влезе в наказателното и центрира към точката за дузпа, където Кайседо отигра с глава и реализира – 2:0. Първоначално голът на еквадореца беше отменен заради засада, но след близо триминутно разглеждане на ситуацията със системата ВАР и попадението беше зачетено

43'
  • Удар! Хамза Чатакович стреля опасно от пряк свободен удар пред наказателното поле, но топката премина над напречната греда на Дюлгеров.

35'
  • Голям пропуск за домакините! Вилдсхут изведе отлично с едно докосване зад защитата на Черно море Кайседо. Нападателят на „червените“ напредна на скорост, излезе сам срещу Дюлгеров и стреля от границата на наказателното поле, но топката мина на сантиметри от дясната греда на гостите.

30'
  • Нов шанс за ЦСКА! Вилдсхут се оказа сам отляво, напредна в наказателното поле и стреля към далечния ъгъл, но Дюлгеров докосна леко топката и изби. Съдията обаче отсъди аут.

26'
  • Първо официално предупреждение и за играч на домакините. Получи го Карло Метс.

25'
  • Първи жълт картон двубоя. Получи го Евгений Сердюк от Черно море.

23'
  • АВТОГОЛ НА МАРТИН ДИЧЕВ! ЦСКА поведе с 1:0! Кайседо се пребори добре за топката в половината на Черно море и подаде наляво за Вилсдхут, който центрира в наказателното поле, а там Йоан Баи засече на далечната греда. Иван Дюлгеров блокира удара, но Мартин Дичев имаше малшансът топката да се удари в него и да попадне във вратата му – 1:0.

20'
  • Шанс за ЦСКА! Жорди Кайседо изведе Яник Вилдсхут отляво в наказателното поле и нидерландецът опита да стреля към далечния ъгъл, но Иван Дюлгеров бързо скъси ъгъла и го блокира в ъглов удар. След неговото изпълнение не се случи нищо опасно.

13'
  • В първите десетина минути и двата тима действаха предпазливо под падащия над София сняг. „Червените“ бяха по-активния тим и опитваха атаки по фланговете, но ситуации липсваха.