• Жълт картон за Джейсън Локило.

90+2'
  • Ален Корошец заменя Кристиан Нвачукву.

90+1'
  • Страхотен пропуск на Христиан Петров! След центриране от корнер, топката се оказа в Петров, който стреля много силно от въздуха, но Бернат спаси, а след това топката бе избит в нов ъглов удар.

89'
  • Сейни Санянг заменя Иван Турицов за ЦСКА.

81'
  • Жълт картон и за Тобиас Хайнц.

77'
  • Петко Панайотов заменя Марселиньо Кареасо.

74'
  • Корнер в полза на Ботев Пловдив.

74'
  • Вини Трибуле заменя контузения Ехидже Укаки за Ботев Пд.

69'
  • Жълт картон и за Ехидже Укаки.

68'
  • Второ поредно нарушение на Иван Турицов. Фубтолистите на Ботев Пловдив искат втори жълт картон за играча на ЦСКА, но главнят рефер Валентин Железов не гони капитана на домакините.

65'
  • Жълт картон за вратаря на Ботев за бавене на играта.

65'
  • Джейсън Локило заменя Светослав Шопов.

64'
  • Иван Тасев заменя Олаус Скаршем.

64'
  • ГОООЛ за Ботев Пловдив! След много груба грешка на Християн Петров в центъра на терена, Ехидже Укаки открадна коженото кълно и се понесе абсолютно сам срещу Густаво Бусато. След като навлезе в наказателното поле, футболистът на Ботев стреля точно покрай бразилския страж на ЦСКА за 1:0 в полза на гостите.

58'
  • Жълт картон и за Иван Турицов.

55'
  • Жълт картон за Кристиан Нвачукву за фал срещу Турицов.

52'
  • Възможност за ЦСКА! Годуин Коялипу излиза на стрелкова позиция в наказателното поле на Ботев, но след намеса на Йонас Там не успя да отправи хубав удар и прати топката покрай вратата.

49'
  • Ъглов удар в полза на Ботев Пловдив.

48'
  • Начало на второто полувреме.

45+4'
  • Край на първото полувреме.

45+4'

45+3'
  • Шут на джонатан Линдсето от двадесет метра, топката минава над вратата.

44'
  • Нова възможност за ЦСКА! След центриране от корнер Годуин Коялипу се пребори за топката и стреля с глава, но покрай вратата.

41'
  • Далечен удар на Кристиан Нвачукву, който не затруднява по никакъв начин Густаво Бусато.

36'
  • Шанс за ЦСКА! Тобиас Хайнц получава зад гърба на отбраната на Боетв отляво, но ударът му от близка дистанция е неточен и топката спира от външната страна на мрежата.

26'
  • Константинос Балоянис също е декориран в жълто.

23'
  • Жълт картон за Джеймс Ето'о за спиране на обещаваща атака на домакините.

20'
  • Страхотна възможност за Ботев! Укаки получи по лявото крило, напредна много добре и центрира към Мараш, който стреля без забавяне, но в аут.

16'
  • Удар на Тибо Вион, топката минава над вратата.

11'
  • Греда за ЦСКА! След многоходова атака на "червените", топката се озова в Годуин Коялипу, който обаче бе обърнат с гръб към вратата. Нападателят добре обработи топката, завъртя се и стреля мощно, но за негов лош късмет коженото кълбо разтресе напречната греда.

11'
  • Първи изстрел по посока вратата на Ботев. Тобиас Хайнц пробва удар от въздуха по диагонала, но праща топката над вратата.

9'
  • Първи шанс за гол в мача! След грешка на Християн Петров на фланга, Ехидже Укаки отне и се понесе към наказателното поле на домакините, стреля но Бусато изби в първи корнер.