• Четири минути добавено време.

90'
  • Баи заменя Яник Вилдсхут.

88'
  • ГООООЛ за Ботев! Резервата Димитър Тонев бележи за гостите. Младокът се разписа с хубав удар от блзио 15 метра.

84'
  • Хубав удар на Йомов по диагонала, след рикошет топката излиза в нов ъглов удар.

83'
  • Димитър Тонев заменя Дилан Мертенс за Ботев.

81'
  • ГООООЛ за Ботев Пд! Тодор Неделев е точен от дузпата, за да намали пасива на "канарчетата".

78'
  • ДУЗПА за Ботев! Томас Лам фаулира Маркиньос в наказателнонто поле на ЦСКА. Реферът подмина ситуацията, която обаче бе преразгледана с ВАР. След видяното, Георги Давидов посочи бялата точка.

77'
  • ГООООЛ за ЦСКА! Секунди след като увеличи преднината си, ЦСКА бележи нов гол. Жорди Кайседо нахлу мощно в наказателното поле отяво и с удар в близкия ъгъл на вратата прави резултата 3:0!

73'
  • ГООООЛ за ЦСКА! Йомов увеличава преднината на ЦСКА с красив изстрел от границата на наказателното поле фронтално срещу вратата.

72'
  • Изключително тънка ситуация! Маркиньос бележи гол във вратата на ЦСКА, но попадението е отменено заради засада. Ситуацяита бе прегледана с ВАР, а това потвърди решението на главния рефер Георги Давидов.

67'
  • Силен шут от дистанция на Карло Мухар, топката отново излиза в аут.

66'
  • Тибо Вион отстъпва мястото си на Амос Юга.

65'
  • Джеймс Ето'о заменя Николай Минков за Ботев.

63'
  • Контраатака на ЦСКА завършва с техничен удар на Кайседо, който обаче минава покрай вратата.

59'
  • Кери намери Йомов на десния фланг, който центрира в наказателното поле към Кайседо. Нападателят стреля с глава, но твърде слабо и Аргилашки улови.

50'
  • Начало на втората част.

45+1'
  • Край на първата част.

45+1'
  • Шанс за Ботев след грешка на Мазику в отбрана. Бранителя на домакините подари топката на Па Конате, който овладя на границата на наказателното поле, напредна и стреля силно, но Бусато с една ръка спаси. Последва добавка на Маркиньос, но топката мина над вратата.

44+1'
  • ГООООЛ за ЦСКА! Жорди Кайседо бележи с глава след отлично центриране на Мазику отляво.

42'
  • Хубав пробив на Яник Сони Вилдсхут, който завършва с много, много неточен удар.

37'
  • Далечен удар на Реда Рабей, който попада в обятията на Бусато.

33'
  • Отлична намеса на Георги Йомов в отбрана, който успява да отнеме топката на Па Конате на границата на наказателното поле.

27'
  • Центриране на Кери е засечено от Кевин Лам, но Аргилашки спасява.

26'
  • Изстрел на Минков, който е отразен от Густаво Бусато.

21'
  • Па Конате получава първия жълт картон в мача.

16'
  • Уникален шанс за Ботев! Па Конате изведе зад гърба на отбраната ЦСКА Маркиньос, който излезе очи в очи с Бусато, но не успя да го преодолее. Стражът спаси удара на своя сънародник и предотврати сигурен гол.