2 : 1

• 14’ Али Соу
  • 28’ Али Соу
  • 67’ Серкан Юсеин
  • КРАЙ НА МАЧА! ЦСКА победи Ботев Пд с 2:1 в последен мач за футболната 2018-а година.

90+2'
  • Валентин Антов от ЦСКА получи жълт картон.

90+1'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ..., който е отменен. Тодор Неделев достави от свободен удар отдясно към Лъчезар Балтанов. Той бе в засада и подаде към Петков на далечната греда, а той вкара, но позицията на Балтанов бе нередовна и бе отсъдена засада.

89'
  • Смяна за ЦСКА - Кирил Десподов е сменен, а на негово място влиза Жоржиньо.

81'
  • Стивън Петков бе близо до това да изравни резултата в София, след като стреля много мощно отдясно, ала топката премина встрани от вратата на ЦСКА.

80'
  • Тиаго Родригес опита да изненада от много голяма дистанция Даниел Кайзер, ала ударът му бе спасен от Кайзер.

79'
  • Добра комбинация за ЦСКА. Жеферсон центрира отляво, намирайки Десподов, който обаче не успя да насочи добре топката с глава и тя излезе в аут.

77'
  • Опасен удар на Николай Бодуров от свободен удар, който премина на сантиметри край десния страничен стълб на Кайзер.

73'
  • Жълт картон за Юсеин за нарушение срещу Кристиан Малинов в средата на терена.

72'
  • Втора принудителна смяна за ЦСКА - Рубен Пинто излиза, а на негово място влиза Жанио Бикел.

69'
  • Рубен Пинто получи травма на заледения терен, а това ще е третата принудителна смяна в срещата. Халфът на ЦСКА дори бе изведен с носилка.

68'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ ПЛОВДИВ! Серкан Юсеин намали резултата за Ботев в средата на второто полувреме, след като засече с глава центриране на Филипов отдясно.

67'
  • ЦСКА разчита на атаки по фланговете си през втората част, които обаче са безплодни.

62'
  • Удар на Тодор Неделев от ъглов удар директно във вратата на ЦСКА. Черниаускас бързо реагира и извади топката току преди да премине отвъд голлинията му.

56'
  • Стивън Петков стреля от много малък ъгъл, а топката продължи по продължението на голлинията на "армейците". Последва пък удар на Тодор Неделев от границата на наказателното поле, а топката срещна ръката на Рубен Пинто. Положението на халфа на ЦСКА бе прекалено близо до топката, а Драгомир Драганов не даде дузпа.

50'
  • Привидно е, че Ботев е по-активният отбор след старта на второто полувреме, но до голямо положение пред Черниаускас не се стига.

50'
  • Край на първата част! ЦСКА води на Ботев Пд с 2:0 след първите 45 минути!

45+1'
  • Принудителна смяна и за Ботев - Йордан Минев напуска, а на негово място влиза Густаво Афонсо.

45+1'
  • Центриране на Тодор Неделев от свободен удар към далечната греда, а там последва засичане в купа от футболисти от играч на Ботев. Витаутас Черниаускас обаче затвори пътя към вратата си и улови.

44'
  • Вутов опита удар от воле от средна дистанция, но той бе безкрайно неточен, за да затрудни Черниаускас.

37'
  • Йордан Минев премина на фланга след решение на Николай Киров, а Антонио Вутов бе фаулиран от Кристиан Малинов.

36'
  • Нестор Ел Маестро е принуден да направи смяна още през първото полувреме. Голмайсторът в мача срещу Ботев Пд - Али Соу, получи контузия на тежкия терен и е заменен от Мауридес.

31'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Домакините удариха за втори път своя гост, а комбинацията за „червените” отново бе между Кирил Десподов и Али Соу. Крилото на ЦСКА напредна отляво към центъра и пусна за Соу отдясно. Таранът на „армейците” овладя добре и с копване преодоля Кайзер – 2:0.

28'
  • Много добра атака за Ботев! Вутов пусна отдясно за Тодор Неделев, а плеймейкърът на пловдивчани достави пас по земя към Стивън Петков. Вездесъща намеса на Божидар Чорбаджийски обаче предотврати 100%-ов гол за гостите, изкарвайки топката в ъглов удар.

26'
  • Двата отбора понамалиха темпото, а играта се развива в средата на терена. ЦСКА, като че ли, стои по-добре физически на терена, докато Ботев опитва да атакува "армейската" отбрана по крилата.

25'
  • Жълт картон за Тиаго Родригес.

23+2'
  • Антонио Вутов опита да повтори изпълнението на Тодор Неделев срещу Локомотив Пд, ала ударът на бившия футболист на Левски прелетя над напречната греда.

20'
  • Феноменално спасяване на Даниел Кайзер! Тиаго Родригес центриар от свободен удар отдясно и намери Николай Бодуров. Бранителят на ЦСКА насочи по прекрасен начин топката към вратата, а Кайзер с една ръка прати топката в ъглов удар!

16'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Домакините създадоха многоходова комбинация в центъра, а топката бе пратена към Десподов вдясно. Крилото на ЦСКА пусна по земя към Соу, а топката отскочи от снежна бабуна и залъга Кристиан Димитров. Топката продължи към таранът на ЦСКА, който отблизо прати топката в опразнената врата – 1:0 за ЦСКА!

14'
  • Соу опита да изненада Кайзер, но вратарят на Ботев улови.

12'
  • Удар на Тодор Неделев от средна дистанция, ала той бе блокиран от защитата на ЦСКА и до точен изстрел не се стигна.

11'
  • Хубава атака на ЦСКА! Кристиан Малинов вдигна топката зад гърба на защитата на Ботев към Али Соу. Гамбийският нападател на ЦСКА опита да овладее току зад Жонатан, ала бранителят на „канарчетата” изчисти в корнер с коляно.

8'
  • Центриране на Тиаго Родригес от ъглов удар, а Божидар Чорбаджийски стреля с глава, ала топката попадна в обятията на Даниел Кайзер.

6'
  • Старт на втората част на "Българска Армия"!

4'
  • Футболистът на Ботев Пд - Филип Филипов, имаше проблеми при изпълнението на тъч, тъй като линиите на терена започват лека-полека да замръзват.

4'
  • Играта изцяло се води в половината на ЦСКА в първите минути на терена.

4'
  • Ботев Пд започна по-активно срещата и опита надваж да изненада защитата на "червените", ала без успех.