• Край на първото полувреме!

45+2'
  • Какъв шанс! Денислав Александров получи на далечната греда, но крилото стреля над напречната греда

45+1'
  • Царско село опита да притисне съперника си, но без резултат. В заключителните минути на първото полувреме ЦСКА 1948 отново пренесе играта в половината на гостите

44'
  • ГООЛ ЗА ЦСКА 1948! Галин Иванов овладя в наказателното поле, след което се завъртя и стреля в доолния десен ъгъл

29'
  • Шанс за Царско село! Васил Шопов стреля отблизо, но Даниел Наумов се намеси решително

28'
  • Христо Попадийн получи жълт картон за фаул срещу Галин Иванов

25'
  • ЦСКА 1948 продължава да доминира в двубоя, но Царско село показа, че може да бъде опасен на контраатака

23'
  • Възможност за гостите! Петър Атанасов организира бърза контраатака и изведе Миси Мезу. Нападателят овладя и стреля, но Крум Стоянов с решителна намеса изби в ъглов удар.

13'
  • Шанс за ЦСКА 1948! Георги Русев центрира в наказателното поле, където Ивайло Чочев стреля с глава, но Янко Георгиев улови.

11'
  • Домакините стартираха агресивно двубоя и в първите минути пресираха съперника си дълбоко в неговата половина. Но в първите действия на терена липсваха головите възможности