• Жълт картон за Емил Ценов от домакините.

• Промяна на върха на атаката на ЦСКА 1948 - Сердюк заменя Илиевски

83+7'
  • Смяна за домакините - Том Рапнуи заменя Неделко Пишчевич.

73+2'
  • 2:2! Антонио Вутов е безпощаден от бялата точка с удар в десния ъгъл, пращайки вратаря на ЦСКА 1948 на другата страна.

72'
  • Изключително спорна ситуация в мача! Първоначално реферът Петър Кузев отсъди дузпа за игра с ръка на Реян Даскалов, но след близо 5 минути той бе привикан от ВАР да разгледа положението на монитора, тъй като останаха съмнения, че и Ахмедов е използвал ръката си преди това. Съдията след още 3 минути размисъл обаче съдията отново посочи бялата точка и не отмени първоначалното си решение.

64'
  • Първа промяна и в състава на Спартак Варна - Радослав Димитров излиза, за да влезе Антонио Вутов

54'
  • Страхотна намеса на Александър Цветков в отбрана! Той изби топката от крака на готвещия се да шутира към вратата на гостите Бирсент Карагарен от десетина метра.

51'
  • Жълт картон за Касиано Бузон от домакините

47'
  • Оше една промяна за ЦСКА 1948 - Емил Ценов влиза, Парвиз Умарбаев излиза

46'
  • Смяна в ЦСКА 1948 - Ивайло Марков отстъпва мястото си на Бирсент Карагарен

46'
  • Старт на второто полувреме

46'
  • Край на първата част

45+1'
  • 2:1! Неделко Пишчевич отново дава аванс на ЦСКА 1948! Поредно добро центриране отдясно на Нгуинда бе засечено с глава от Пишчевич и топката отново е във вратата на Спартак.

45'
  • Гол за Спартак Варна! Ахмед Ахмедов изравнява! Поредица от грешки в "червената" отбрана позволи на Александър Цветков да центрира от десния фланг, а Ахмед Ахмедов изпревари Теодор Иванов и отблизо прати топката зад гърба на Петър Маринов.

41'
  • Късмет за ЦСКА 1948! Ахмед Ахмедов пое топката малко зад центъра и видял, че вратарят Петър Маринов е излязъл напред, реши да го прехвърли. Малко не достигна на нападателя на Спартак да намери целта, след като топката мина покрай дясната греда на стража на домакините.

33'
  • Гооол! ЦСКА 1948 повежда с дебютен гол на Марио Илиевски! Най-активният на терена Касиано Бузон отново намери начин да отправи удар, който бе отразен от вратаря на гостите, но топката стигна до Илиевски, който успя да я промуши през купа от играчи и тя се спря в мрежата на "соколите" - 1:0.

16'
  • Спасяване на стража на гостите! Касиано Бузон, макар и с Па Конате на гърба си, успя да се обърне и да шутира, но Мартин Величков изби в корнер.