• 87’ (д) Браян Переа
  • 90+1’ Браян Переа
  • Край на мача и победа с 5:2 за ЦСКА 1948

90+5'
  • Героят на вечерта Ивайло Чочев слага точка на спора - 5:2! Този път той се разписа от дузпа с технично изпълнение.

90+3'
  • Ботев Враца бележи още един гол и резултатът е 4:2! Отново се разписа Браян переа, който довкара избита от Наумов топка.

90+1'
  • Гол, този път за Ботев Враца! Гостите връщат едно попадение чрез Браян Переа от дузпа. Тя бе отсъдена за нарушение на Реян Даскалов срещу Мартин Атанасов, а решението оспорвано от домакините.

87'
  • 4:0! Ивайло Чочев бележи третия си гол в мача! Халфът скочи най-високо след центриране от корнер и за четвърти път матира Костов.

82'
  • Другата промяна в тима на врачани е влизането на Антонио Георгиев на мястото на Луиз Соарес

79'
  • Поредна смяна в Ботев Враца - Меси заменя Луиз Соарес

79'
  • Жълт картон за резервата на Ботев Враца - Мартин Атанасов

73'
  • Поредна контраатака на "червените" завършва с бомбен шут от току-що влезлия Бастунов, но топката профуча над вратата

72'
  • Голмайсторът Георги Русев отстъпва мястото си на Денислав Александров

70'
  • Двойна смяна в тима на домакините - излиза Колев, влиза Бастунов

70'
  • Резервата на домакините Марио Топузов опитва удар отдалеч, топката излиза в аут

68'
  • Жълт картон за защитника на Ботев Враца - Луиз Соарес

65'
  • Втора смяна за ЦСКА 1948 - Енрике Рафаел отстъпва мястото си на Марио Топузов

63'
  • Гооол! 3:0 за ЦСКА 1948! Отново Ивайло Чочев е в прегръдките на съотборниците си, след като прати топката в сглобката с по-слабия си десен крак с удар от границите на наказателното поле.

58'
  • Ивайло Чочев завършва поредната атака на домакините - ударът му с глава обаче минава над вратата на Ботев Враца

57'
  • Още една промяна за гостите - Мирослав Маринов заема мястото на Стефан Гаврилов

50'
  • Жълт картон за резервата на Ботев Враца - Петър Кепов

47'
  • Мартин Атанасов заменя Чавдар Ивайлов в тима на гостите

46'
  • Двойна смяна в Ботев Враца - Браян Мендоса излиза, Петър Кепов влиза

46'
  • Първа промяна в състава на ЦСКА 1948 - Хелитон влиза вместо Лазар Марин

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първата част

45+4'
  • Хитро заучено изпълнение на пряк свободен удар изненада гостите, но ударът на Алекс Колев бе уловен от Костов.

45+3'
  • 2:0 за ЦСКА 1948! Георги Русев за пореден път надбягва защитниците на Ботев Враца и този път с десния крак прати топката в далечния ъгъл на Краси Костов.

45+3'
  • Жълт картон за Браян Мендоса от Ботев Враца

45'
  • Пропуск на ЦСКА 1948! Крилото е изведен зад отбраната на гостите, но останал очи в очи с вратаря Костов, стреля в аут.

42'
  • Червен картон в Бистрица! Домакините остават с 10 души, след като Карлос Охене получи директен червен картон. Той влезе с бутоните напред в тялото на Чавдар Ивайлов и първоначално реферът му вдигна жълт картон, но след намесата на ВАР промени решението си и изгони Охене.

32'
  • Жълт картон за халфа на ЦСКА 1948 - Ивайло Чочев.

28'
  • Опасен шут на Георги Русев минава покрай вратата на Краси Костов

25'
  • Гол за ЦСКА 1948! Негов автор е Ивайло Чочев, който отблизо засече подаване на Алекс Колев. "Червените" обаче трябваше да изчакат близо две минути, тъй като тъчреферът Костадин Тановчев вдигна флага за засада и се наложи ситуацията да бъде проверена с ВАР. В крайна сметка се оказа, че играчите на домакините са били в редовна позиция и попадението бе зачетено.

17'
  • Пропуск за гостите! Браян Переа изведе с хитър пас Даниел Генов зад отбраната на ЦСКА 1948, който шутира по диагонала, но топката излезе в аут.