• 53’ (д) Мартин Камбуров
  • 64’ Ангел Бастунов
  • 81’ Ангел Бастунов
  • 49’ Емил Стоев
  • Край на мача! Абсолютно доминантно представя за състава на Красимир Балъков и победа с 5:1!

90+3'
  • Пети гол за ЦСКА 1948! Денислав Александров отново беше намерен на десния фланг, а младокът намери с перфектно центриране Ангел Бастунов, който заби втория си гол след влизането си на терена.

81'
  • Даниел Младенов заменя друг от най-силните играчи за ЦСКА 1948 - Марио Топузов.

78'
  • Димитър Рангелов е заменен от Димитър Стоянов.

72'
  • Четвърти удар за ЦСКА 1948! След поредното страхотно центриране, този път от страна на Серкан Юсеин, Георги Петков увисна и Ангел Бастунов заби топката за 4-ти път в неговата врата.

64'
  • Венцислав Бенгюзов е заменен от Мартин Атанасов.

61'
  • Героят Мартин Камбуров е заменен от Ангел Бастунов.

58'
  • Отново аванс от два за домакините! Марио Топузов беше повален след индивидуален рейт от Радослав Терзиев, след което главният рефер на срещата отсъди 11-метров наказателен удар. Камбуров застана зад топката и не пропусна за 3:1.

53'
  • Какъв шанс за ЦСКА 1948! Андон Гущеров успя да отнеме топката в близост до наказателното поле на гостите и успя да намери с центриране главата на Мартин Камбуров, който обаче някак не успя да уцели вратата.

51'
  • Гостите се върнаха в мача! След хубав рейт през центъра на Калоян Кръстев, той намери Емил Стоев, който на свой ред завъртя с лекота Венцислав Василев, след което успя да остави без шансове и Даниел Наумов.

49'
  • Начало на второто полуреме!

45'
  • Край на първата част, домакините водят с 2:0!

45'
  • Домакините удвоиха аванса си! След подаване на Марио Топузов към Шопов в наказателното поле, халфът опита да подаде към непокрития Камбуров, но пасът беше пресечен. Все пак при втория опит Шопов не се засуети и реши да завърши сам атаката, пращайки топката зад Георги Петков за 2:0.

43'
  • Греда за Славия! Димитър Рангелов се справи отлично с бранител на гостите и с удар от 20 метра нацели дясната греда на вратата на Даниел Наумов. На повторенията се вижда, че и стражът имаше решителна намеса, с която спаси вратата си.

41'
  • ЦСКА 1948 открива резултата! След нов ъглов удар пред вратата на Славия, Марио Топузов намери с чудесно центриране Мартин Камбуров, който не сбърка току пред вратата за 1:0.

33'
  • Денислав Александров отново затрудни максимално бранителте на Славия, този път по левия фланг, успявайки да намери Андон Гущеров на изгодна позиция, но стрелецът нямаше как да произведе по-силен изстрел.

30'
  • Димитър Пиргов се извиси най-високо след изпълнения корнер, но ударът му с глава мина встрани от вратата на Славия.

20'
  • Голям шанс за доамкините! След хубав пробив на Денислав Александров по десния фланг, младокът успя да намери непокрития Андон Гущеров на точката на дузпата, но ударът му беше блокиран от защитник в бяло.

19'
  • Марио Топузов остана временно на земята след сблъсък с Венцислав Бенгюзов.

13'
  • Калоян Кръстев и Венцислав Бенгюзов успяха да комбинират добре, но ударът на полузащитника от около 20 метра не затрудни Даниел Наумов.

9'
  • Димитър Рангелов се завъртя добре на границата на наказателното поле, след като получи хубав пас. Ветеранът опита своя късмет отдалеч, но шутът не представляваше проблем за стража Даниел Наумов.

8'
  • Страхотен шанс за гол на ЦСКА 1948! След хубава комбинация по десния фланг Мартин Камбуров беше изведен сам срещу Георги Петков, но на два пъти не успя да преодолее 44-годишния Георги Петков.