FT

2 : 0

• 31’ Галин Иванов
  • 87’ Галин Иванов
  • Край на мача! ЦСКА 1948 постигна първа победа в efbet Лига след успех с 2:0 срещу Монтана!

90+3'
  • Втори гол за ЦСКА 1948! След нова бърза контраатака Денислав Александров напредна смело по лявото крило и намери Галин Иванов на границата на наказателното поле. Иванов пое добре, преодоля прекия си пазач и прати топката отвъд обсега на Макенджиев за 2:0.

87'
  • Нова смяна за ЦСКА 1948. Мартин Камбуров е заменен от Денислав Александров.

83'

83'
  • Какъв шанс за домакините! След бързо изпълнение на свободен удар Геогри Русев беше изведен абсолютно сам срещу Благой Макенджиев, но бившият страж на Дунав спаси по блестящ начин ударът по земя на стрелеца.

79'
  • Нова смяна в Монтана - Ивелин Илиев влиза на мястото на Николай Минков.

78'
  • Даниел Младенов е заменен от Георги Русев.

72'
  • Жълт картон за Лазар Марин.

72'
  • Претенции за дузпа от страна на Галин Иванов, но главният съдия на срещата не беше изобщо заинтересован от тези искания.

71'
  • Смяна в състава на гостите. Сергей Георгиев е заменен от новото попълнение Билал Бари.

69'
  • Галин Иванов откри добра позиция за изстрел от границата на наказателното поле, но ударът на българския национал беше слаб и не затрудни Благой Макенджиев.

66'
  • След изсипване на топката към границата на наказателното поле на "червените" Николай Минков се добра до топката и опита удар от въздуха от 20 метра, който обаче прелетя балонно много встрани от вратата на Наумов.

59'
  • Настоятелната игра на Владимир Айтов спечели нов ъглов удар за Монтана, но отново стабилна игра в защита за момчетата на Йордан Юруков.

57'
  • Александър Башлиев опита да стреля от над 30 метра и топката логично излезе далеч над вратата на Даниел Наумов.

52'
  • Монтана започва втората част по-добре и стигна до бърз корнер. При изпълнението му Даниел Наумов се извиси да хване топката и беше фаулиран от съперниковите играчи на гостите.

49'
  • Край на първото полувреме и аванс за ЦСКА 1948 от един гол!

45'
  • Край на първото полувреме и аванс за ЦСКА

45'
  • Добра продължителна атака от страна на гостите, която завърши обаче с много неточен удар на Сергей Георгиев от границата на наказателното поле.

42'
  • Двата тима отново изпаднаха в руслото на монотонността, като неуспешните нападения следват едно след друго.

37'
  • Аванс за ЦСКА 1948! След бърза контраатака Галин Иванов получи топката на десния фланг, навлезе навътре и с чудесен удар в близкия ъгъл на Макенджиев счупи каръка пред гола за момчетата Красимир Балъков.

31'
  • Над 6 часа вече без гол за ЦСКА 1948 и първите 30 около 30 минути на мача не дават особен повод за радост и оптимизъм за "червените".

28'
  • Нова порция напрежение пред вратата на ЦСКА 1948, което доведе до два ъглови удара един след друг. До опасност под формата на удар обаче отново не се стигна.

19'
  • Голямо разбъркване пред вратата на домакините! Даниел Наумов излезе не особено уверено при центритане, неуспявайки да боксира достатъчно далеч кълбото. В крайна сметка се стигна до първи удар в мача, дело на Стефан Цонков, който обаче не попадна в целта

13'
  • Моменти на напрежение пред вратата на Монтана. След две поредни центрирания на Галин Иванов се стигна до леко разбъркване, но не и до реален удар към вратата на гостите.

6'
  • Лек натиск в началото на срещата за домакините, но нищо сериозно до момента пред вратата на Благой Макенджиев.