• 58’ Александър Колев
  • 77’ Марин Петков
  • Край на срещата!

90+4'
  • ГОООООЛ! Марио Илиевски върна гол във вратата на Левски, след като Стив Фуртадо го намери.

90+1'
  • ГООООООООЛ! Марин Петков сложи край на интригата с феноменално попадение. Младокът нанесе неспасяем удар с левия крак, който влетя във вратата на домакините.

77'
  • Касиано Бузон стреля с левия крак от дистанция. Изпълнението му мина опасно близо до вратата на Левски.

72'
  • Смяна - Октавио заменя Парвиз Умарбаев.

69'
  • Отменен гол! Талис стреля от границата на наказателното, а след рикошет топката стигна до свободния Радослав Кирилов. Той успя да добави топката във вратата на гостите. Веднага обаче прозвуча сигнал за засада и така попадението не беше зачетено.

67'
  • Смяна - Марин Петков на мястото на Асими Фадига.

63'
  • Смяна - Марио Илиевски заменя Евгений Сердюк.

62'
  • Смяна - Касиано Бузон влиза на мястото на Бирсент Карагарен

61'
  • ГООООООЛ! Този път отляво проби Евертон Бала, който успя да намери Александър Колев. Нападателят отклони кълбото и го прати в мрежата на "червените".

58'
  • Сангаре получи отляво и веднага потърси партньора си в атака - Алекс Колев, който обаче се размина с топката на сантиметри.

55'
  • Смяна - Клеман Икена влиза на мястото на Карлос Охене, който имаше проблеми преди почивката.

46'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+3'
  • Три добавени минути на първата част.

45+1'
  • Бирсент Карагарен копна топката към Талис, който стреля по земя от малък ъгъл, но не успя да затрудни стража на гостите.

44'
  • Първи жълт картон! Получава го Карлос Охене.

40'
  • ГОООООЛ! Радослав Кирилов получи отляво и нахлу в наказателното на "сините", справяйки се с двама противникови футболисти. След това той завърши точно в далечния ъгъл, за да намали изоставането на ЦСКА 1948.

39'
  • Героят за Левски до момента - Мустафа Сангаре, изпита сериозни проблеми и дори легна на тревата. Малко след това играта беше спряна, за да нападателят напусне терена и да получи медицинска помощ край тъчлинията.

37'
  • Удар! Радослав Кирилов беше изведен с дълъг пас, след което той се опита да прехвърли излезлия напред Маркович. Изстрелът му обаче мина встрани от целта.

35'
  • 27'
  • ГООООООЛ! Асими Фадига и Алдаир успяха да откраднат топката в половинага на "червените". Вторият напредна отдясно, след което намери Сангаре, който отново с глава преодоля стража на домакините за 2:0.

27'
  • Възможност за ЦСКА 1948! Ради Кирилов проби отлично по левия фланг, след което пусна остър пас към бялата точка в пеналтерията на Левски. Там Парвиз Умарбаев стигна до топката и стреля от движение, но неточно.

22'
  • Гостите отново атакуваха отлично, този път Сангаре намери Евертон, който шутира от дистанция. Ударът му обаче беше отразен от Петър Маринов.

19'
  • ГОООООЛ! Евертон Бала центрира от пряк свободен удар, а над всички в наказателното се извиси Мустафа Сангаре, който с глава прати топката в мрежата на ЦСКА 1948.

16'
  • След добра комбинация на "сините" Мустафа Сангаре завърши, но неточно.

15'
  • Шанс! Евертон Бала центрира на далечната греда, а там Цунами върхлетя топката и стреля с глава. Изпълнението му обаче не бе добро и мина встрани от вратата

12'
  • Евгений Сердюк беше изведен сам срещу стража на Левски Матей Маркович. Футболистът на домакините успя да прати топката в мрежата на "сините" с шут по земя, но още в реално време се видя, че има засада при подаването към Сердюк. Последва и съдийски сигнал, така попадението не беше зачетено.