• Шут! Ивайло Чочев стреля добре към вратата на Игонен, но стражът на Хебър се намеси добре и спаси.

• Смяна при гостите - влиза Архан Исуф, излиза Охене.

84'
  • Смяна при ЦСКА 1948 - влиза Парвизджон Умарбаев, излиза Русев.

82'
  • ГОЛ ЗА ХЕБЪР! Тимът от Пазарджик шокира своя съперник в 81-ата минута. Тогава Хебър организира нападение, а топката беше пратена вляво за Атанас Кабов. Офанзивният футболист надигра Нгуида и шутира с десния крак, а намесата на Даниел Наумов не беше достатъчно добра и топката влетя в столичната врата за 1:1.

81'
  • Смяна в ЦСКА 1948 - влиза Карагарен, излиза Вутов.

76'
  • Шанс! Капитанът на Хебър - Вълчев, шутира от средна дистанция, а топката рикошира в двама футболисти на "червените", за да може в крайна сметка Наумов с една ръка да отрази.

75'
  • Смяна при домакините - влиза Радослав Кирилов, излиза Педриньо.

69'
  • Смяна в Хебър - влиза Стилиян Тисовски, излиза Хамдиев.

68'
  • Медицинска помощ за Октай Хамдиев.

65'
  • Жълт картон за Роберт Мазан.

63'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА 1948! Домакините стартираха ударно второто полувреме и откриха резултата. Педриньо комбинира с бързи пасове с Антонио Вутов и накрая бразилецът сам се оказа срещу Игонен, като този път преодоля стража на Хебър и се реваншира за пропуснатата дузпа - 1:0.

47'
  • Смяна в Хебър - влиза Жоао Сеско, излиза Николов.

• Старт на второто полувреме!

• Смяна в ЦСКА 1948 - влиза Видар Кяртансон, излиза Рууни Ева.

• Смяна в ЦСКА 1948 - влиза Ивайло Чочев, излиза Даскалов.

• Край на първата част - 0:0!

45+3'
  • Три добавени минути.

• Удар на Талис отиде над напречната греда на Матвей Игонен.

44'
  • Шанс! Гостите създадоха изключително качествена контраатака. Октай Хамдиев разигра на двойно подаване със свой съотборник и беше изведен вляво от Ангел Бастунов. Хамдиев шутира силно с левия крак, но Наумов спаси.

42'
  • Макар "гробарите" да останаха с 10 човека в хода на първото полувреме, то Пенев промени постройката на отбора си в защита и насити средната линия. Именно заради това Хебър трудно допускаше опасности пред своята врата, което усложняваше работата на ЦСКА 1948 и домакините не можеха да открият резултата.

• Шанс! Русев центрира топката от ъглов удар за Елитон, който се извиси над бранителите на Хебър и отправи удар с глава, но опитът на капитана на столичани отиде над напречната греда на "гробарите".

34'
  • Жълт картон за Рууни Ева.

24'
  • Втори жълт картон - червен за Хебър! Мартин Михайлов извърши изключително груб фал вдясно по нападението на ЦСКА 1948 и реферът Колев му показа втори жълт картон и Хебър остана с 10 човека.

23'
  • Пропуск! Педриньо застана зад топката, след като леко забави крачката. Игонен се хвърли в долния десен ъгъл на вратата на Хебър и той отрази.

15'
  • Жълт картон за Мартин Михайлов.

14'
  • Дузпа за ЦСКА 1948! При следващото нападение пък Мартин Михайлов задържа с две ръце Талис, който се свлече в наказателното поле и реферът посочи бялата точка.

14'
  • Пропуск! Георги Русев беше изведен вдясно по нападението на "червените" и се понесе скоростно по крилото. Защитата на Хебър не беше подготвена за този преход и звездата на ЦСКА 1948 нахлу в наказателното поле на съперника.

Той прехвърли Игонен, ала бранител на "гробарите" изчисти току пред голлинията.

13'
  • Шанс! Рууни Ева беше намерен от ъглов удар при центриране на Георги Русев, но ударът на №19 на ЦСКА 1948 отиде аут.

7'
  • ЦСКА 1948 започна по-дейно срещата, като това нещо се очакваше и домакините нанесоха няколко удара към вратата на тима от Пазарджик, но без сериозна заплаха за стража на Хебър.