• 85’ (д) Юрген Матей
  • 90+4’ Жорди Кайседо
  • Край на мача!

90+4'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Жорди Кайседо се откъсна зад футболистите на ЦСКА 1948 и остана "очи в очи" срещу Даниел Наумов. Стражът не успя да спре еквадореца, който го заобиколи и вкара в опразнената врата.

90+4'
  • Жълт картон за Амос Юга.

90+2'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Юрген Матей отправи много качествен изстрел в долния ляв ъгъл на Наумов. Вратарят бе много близо до това да отрази удара, но шутът бе много силен и нямаше как да отрази - 3:2 за гостите.

85'
  • За действието си Марин получи втори жълт картон и бе изгонен.

83'
  • ДУЗПА ЗА ЦСКА! Амос Юга отправи силен удар от въздуха, а Лазар Марин игра с ръка. Реферът Железов гледа ситуацията с ВАР и посочи бялата точка.

83'
  • Жълт картон за Пиргов, който влезе цинично в краката на Хамза Чатакович.

82'
  • Смяна в ЦСКА 1948 - влиза Денислав Александров, излиза Иванов.

77'
  • Смяна в ЦСКА 1948 - влиза Денислав Ангелов, излиза Йосков.

77'
  • Жълт картон за реакция на Лазар Марин.

76'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Хамза Чатакович, излиза Кери.

75'
  • Шанс! Греъм Кери центрира за пореден път отляво, а Кайседо се пребори с Димитър Пиргов, след като еквадорецът можеше да отправи далеч по-добър удар сам срещу Наумов, ала вместо това прати топката аут.

75'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Амос Юга отправи много силен удар от над 25 метра, а Даниел Наумов за пръв път в двубоя не се намеси добре, след като не блокира топката и тя влетя в мрежата му - 2:2.

72'
  • Удар на Галин Иванов от фаул, но адски неточно - аут.

68'
  • Жълт картон за Валентин Йосков.

63'
  • Шанс! ЦСКА имаше добра възможност да изравни резултата. Първо Баи прати топката в краката на Греъм Кери, чийто удар с десния крак бе блокиран. Последва шут отдясно на Баи, но Наумов с една ръка промени пътя на топката, за да не може Кайседо да я засече.

62'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Жорди Кайседо, излиза Живков.

59'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА 1948! Ивайло Чочев прати топката в десния ъгъл на Бусато, който се метна в другия и направи пълния обрат факт.

58'
  • ДУЗПА ЗА ЦСКА 1948! Радослав Живков от гостите задържа в наказателното поле на ЦСКА Ивайло Чочев и Железов посочи бялата точка. След съвещание с ВАР решението бе потвърдено.

56'
  • Пропуск! Наумов за пореден път отказва футболистите на ЦСКА. Гостите направиха бързо контранападение, а Баи комбинира с Кери, след което ирландецът пусна вдясно за крилото. Последва силен удар от Баи, но Наумов за сетен път изби в корнер.

51'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА 1948! Какво включване от Ивайло Чочев. Георги Русев центрира от корнер, а Чочев с глава заби със страховита сила топката във вратата на ЦСКА.

47'
  • Смяна в ЦСКА 1948 - влиза Ивайло Чочев, излиза Хайдаров.

• Старт на втората част!

• Шанс! Нова възможност за ЦСКА чрез Греъм Кери. Правещият чудесно полувреме ирландец пласира поредното си центриране в наказателното поле на ЦСКА 1948, а Амос Юга отигра с глава, но Наумов направи четвъртото си спасяване.

45+2'
  • Край на първата част!

45+2'
  • Шанс! Греъм Кери центрира от ъглов удар към далечната греда, но ударът на Пламен Гълъбов отблизо не намери очертанията на вратата на ЦСКА 1948.

45+1'
  • Спасяване! Поредна изящна намеса от Наумов, който отрази много опасен удар с глава на Радослав Живков

45+1'
  • Жълт картон за Мартин Хайдаров, който фаулира Живков.

45'
  • Пропуск! Брадли Мазику проби отляво, а Вилдсхут му даде пас по земя. Французинът комбинира със самотния в наказателното поле Амос Юга, но ударът на халфа бе много неточен - аут.

35'
  • Картон с жълт цвят за Любослав Пенев, който тръгна да спори с Валентин Железов за поредното си решение в мача.

34'
  • Пропуск! Домакините отново сбъркаха сериозно при изнасянето на топката, а Вилдсхут отне. Нидерландецът веднага даде успореден пас за Радослав Живков, който пое слабо кълбото, а ударът му след това беше повече от безобразен - аут.

32'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Гостите развиха мълниеносно свое контранападение, след като топката бе зигубена при изнасяне на топката от ЦСКА 1948 и Кери отне. Ирландецът проби навътре и видя вдясно Баи, който с мощен диагонален шут не остави шансове на Наумов, за да открие резултата.

29'
  • Спасяване! Наумов трябваше да прави ново спасяване след удар с левия крак на Греъм Кери и прати топката в ъглов удар, отново след спасяване с една ръка.

21'
  • Опасност! Яник Вилдсхут заходи отново отляво навътре с топка в крака и отправи силен удар с десния си крак, но за негово съжаление топката отлетя аут.

16'
  • Шанс! Домакините организираха добра атака отдясно. Георги Русев видя в наказателното поле на ЦСКА Валентин Йосков, който пое елегантно топката и така елиминира Юрген Матей. Юношата на Черно море опита да застраши вратата на Бусато, но Турицов с крак блокира топката.

10'
  • Удар! Яник Вилдсхут проби отляво навътре и шутира с десния крак, но Наумов след леки колебания улови топката.

7'
  • Удар! Мощен шут на Кери от свободен удар от дъгата на наказателното поле, но Хайдаров с тяло блокира топката.

6'
  • Шанс! Жеферсон и Греъм Кери комбинираха с къс пас след ъглов удар за ЦСКА. Ирландецът потърси точен изстрел от малък ъгъл, но Наумов отрази с една ръка първия точен удар през сезона в официалните мачове за тима, воден от Любослав Пенев.

5'
  • Срещата започна с контрол на топката от гостите, които в ранните акорди на срещата не стигнаха до сериозна опасност пред вратата, пазена от национала Даниел Наумов.