• 12’ Евгений Сердюк
  • 90+4’ Олаус Яир Скарсем
  • Край на мача!

90+7'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Гостите стигнаха до превес в резултаа дълбоко в добавеното време. Матиас Фаетон проби отляво и шутира, но топката беше блокирана. Последва удар от Шакич, чийто шут също беше спрян, но Линдсет овладя с пета топката в наказателното поле на ЦСКА 1948.

Норвежецът видя сънародника си Улаус Скаршем, който стреля технично и преодоля Петър Маринов.

90+4'
  • Смяна в ЦСКА 1948 - влиза Симеон Димитров, излиза Кирилов.

90+3'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Мено Кох, излиза Стойчев.

90+3'
  • Седем добавени минути.

• Смяна в ЦСКА - влиза Емануел Шакич, излиза контузилия се Хайнц.

81'
  • Смяна в ЦСКА 1948 - влиза Райън Бидунга, излиза Иванов.

80'
  • Тобиас Хайнц получи медицинска помощ, след като стъпи накриво съвсем сам и норвежецът изпита много сериозни болки в левия глезен.

• Теодор Иванов от домакините получи медицинска помощ след получен удар.

• Удар на Улаус Скаршем отлетя аут.

67'
  • Смяна в ЦСКА 1948 - влиза Антонио Вутов, излиза Сердюк.

66'
  • Шанс! ЦСКА обсади вратата на опонента и се видя удар на Тибо Вион от средна дистанция, но Петър Маринов улови удара на французина.

64'
  • Резервата Джонатан Линдсет се завъртя и стреля, но прекалено неточно.

62'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Джонатан Линдсет, излиза Шопов.

57'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Данило Асприля, излиза Каранга.

57'
  • Възможност! Мартин Стойчев отдясно центрира към Тобиас Хайнц, който се нагласи и отправи удар с глава, но прати топката вдясно от вратата, пазена от младия Маринов.

57'
  • Шанс! Матиас Фаетон овладя в наказателното поле на ЦСКА 1948 и даде успореден пас към Станислав Шопов. Българинът стреля с левия крак, ала доста анемично, което не накара Маринов да прави спасяване.

55'
  • Шанс! Евгени Сердюк се озова единс рещу един с Християн Петров и стреля с левия крак, освобождавайки си пространство, но Бусато с една ръка изби в корнер.

53'
  • Смяна в ЦСКА 1948 - влиза Емил Ценов, излиза Талис

• Старт на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме - 1:0 за ЦСКА 1948!

45+4'
  • Жълт картон за Тибо Вион за реакция срещу рефера.

45+2'
  • Две добавени минути.

45+2'
  • ЧЕРВЕН КАРТОН ЗА ЦСКА 1948! Неделко Пишчевич от домакините се провали и фаулира в центъра Марселино Кареасо, което му донесе втори жълт картон от Иво Андреев и бранителят напусна срещата преждевременно.

45+1'
  • Шанс! Тобиас Хайнц центрира от свободен удар вляво към Енес Махмутович. Люксембургският защитник стреля с глава параболично и прехвърли Маринов, но Симеон Василев пред голлинията изчисти встрани, предотвратявайки гол за гостите.

37'
  • Жълт картон за Неделко Пишчевич.

36'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА 1948! Домакините резултата в двубоя. Педриньо получи вляво и бразилецът показа изключителна класа, центрирайки с външната част на десния крак към Евгени Сердюк. Украинецът изпревари Християн Петров и с глава отблизо матира Бусато - 1:0.

12'
  • Доста слабо присъствие на привърженици по време на този мач, след като в съботния ден стана ясно, че организираните фенове на ЦСКА бойкотират двубоя. Все пак гостуващата трибуна беше изпълнена от 250 човека, а имаше и такива, които гледаха срещата от близките поляни.

• Удар! Християн Петров даде пас към Станислав Шопов, който с гръб даде прекрасна топка вляво за Тобиас Хайнц. Норвежецът отправи силен удар по диагонала с левия крак, но Петър Маринов изби.

5'
  • Възможност! ЦСКА 1948 отговори на съперника си, след като Бирсент Карагарен овладя вдясно и беше дублиран. Все пак той пусна успореден пас към Радослав Кирилов, който не бе покрит от бранител на ЦСКА и шутира, но Густаво Бусато показа прекрасен рефлекс и изби в ъглов удар.

4'
  • Шанс! Гостите имаха шанс да открият резултата след по-малко от минута игра, след като Евгени Сердюк опита да избие центрирана от корнер топка, но я прати в Амос Юга. За щастие на украинеца кълбото не влетя във вратата на Петър Маринов.