• Край на мача! Черно море успя да изкове победа с 3:2 срещу ЦСКА 1948.

• Костадин Илиев е декориран с жълто.

90+1'
  • Марио Топузов получава втори жълт, съответно червен картон!

82'
  • Домакините се върнаха в мача! След добре изградена атака през центъра Димитър Илиев получи и центрира остро към наказателното поле, където Виктор Попов засече кълбото в собствената си врата за 2:3.

72'
  • Страхотен рефлекс на Георгиев! След ъглов удар за ЦСКА 1948 се извиси Симеон Петров и нанесе мощен удар, а Георги Георгиев прояви страхотен рефлекс, за да спаси.

70'
  • Нов гол за Черно море! Нова страхотна контраатака за гостите завърши с центриране на Родриго Енрике към Гомеш, а Георги Ангелов имаше голямото нещастие да си отбележи автогол.

66'
  • Родриго се опита да затрудни Наумов отдалеч, но той внимаваше.

65'
  • Голям пропуск за гостите! След бърза атака на Черно море Родриго Енрике намери с чудесен пас Гомеш, който от 10-на метра пропусна фронтално срещу вратата на Даниел Наумов.

55'
  • Резерва дава аванс за Черно море! След страхотен извеждащ пас към нападателя Жозе Гомеш, стрелецът се откъсна необеспокояван от отбраната на ЦСКА 1948 и разстреля Даниел Наумов за 2:1.

47'
  • Владимир Гогов заменя Мартин Хайдаров.

46'
  • Жозе Гомеш заменя Файсел Касми на полувремето.

46'
  • Начало на второто полувреме!

45+1'
  • Край на първото полувреме, 1:1!

45+1'
  • Георги Русев тества рефлексите на Георги Георгиев, но стражът се справи.

44'
  • Жълт картон за Виктор Попов.

43'
  • ЦСКА 1948 изравни! "Червените" успяха да се възползват от нелепа грешка в редиците на "моряците". Георги Георгиев изрита по ужасяващ начин топката,която попадна в Марио Топузов, а младокът не сгреши на празна врата за 1:1.

35'
  • Огромен пропуск за Черно море! Файсел Касми изведе в коридор Стефан Велев, но халфът някак пропусна целат сам срещу Даниел Наумов.

34'
  • Нов шанс! След бърза контраатака Денислав Александров успя да намери движението без топка на Георги Русев, чийто удар от трудна позиция обаче премина в аут.

34'
  • Голям шанс за ЦСКА 1948! След изпълнение на ъглов удар топката стигна до Марио Топузов на границата на наказателното поле, но младото крило пропусна чудесен шанс.

22'
  • Файсел Касми пробва мерника си отдалеч, но неточно.

14'
  • Черно море набързо поведе! След пробив по десния фланг Родриго Енрике успя да центрира на крака на Леандро Андраде, който не сбърка от няколко метра за 1:0.

7'
  • Предпазлив старт и за двата тима до момента, съответно и головите положения са доста малко.