• Край на мача! ЦСКА 1948 буквално унищожи Ботев Пд в София!

• Атанас Илиев беше изведен от Тодор Неделев на стрелкова позиция, но ударът му беше блокиран Венцислав Василев.

• Мартин Камбуров е заменен от Андон Гущеров.

84'
  • Смяна за Балъков и компания. Даниел Младенов влиза вместо Денислав Александров.

77'
  • Голям двоен шанс за доамкините! Първо Тодор Неделев се оказа очи в очи с Даниел Наумов, но стражът спаси в вещина, след което и Атанас Илиев беше опроверган от българския вратар, който избив  корнер.

75'
  • След индивидуален рейт на Георги Русев той намери Мартин Камбуров на границата на наказателното поле и с удар от дистанция той нацели първо горната греда, след което топката рикошира в гърба на Георги Аргилашки и навести мрежата на Ботев Пд за 5-ти път.

69+4'
  • Четвърто попадение за ЦСКА 1948! Денислав Александров отново беше в центъра на всичко интересно, след като надбяга Мите Цикарски и пусна пас към своя колега Александър Александров, който на свой ред намери главата на Мартин Камбуров на задната греда и ветеранът не сбърка за 4:0.

63'
  • Безкрайно неточен шут на Тодор Неделев от дистанция.

60'
  • Жълт картон за Васил Шопов.

58'
  • Нов огромен пропуск за домакините! След разбъркване карй старничната линия Денислав Александров излезе само срещу Аргилашки, но не успя да го преодолее 1 на 1.

52'
  • Трети гол за домкините! Георги Русев се преобори за топката със Станислав Работов, след което крилото навлезе навътре и намери долния ляв ъгъл на вратата на "канарчетата" за 3:0.

50'
  • Огромен шанс за домакините за трети! Мартин Камбуров получи топката в центъра на терена и с изящен извеждащ пас намери Галин Иванов зад гърба на отбраната на Ботев, но сам срещу Аргилашки българският национал не успя да реализира.

46'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на полувремето, два аванс за ЦСКА 1948!

45+5'
  • Втори гол за домакините! Мартин Камбуров получи страхотен пас по въздуха, овладя майсторски в наказателното поле на Ботев Пд и продължи топката към Галин Иванов на далечната греда, който от воле разстреля Аргилашки за 2:0.

45+1'
  • Жълт картон за Славчо Шоколаров.

40'
  • ЦСКА 1948 поведе! След нова опасна атака по левия фланг топката стигна до непокрития на задната греда Денислав Александров. Неговият удар беше блокиран с ръка от Мишел Еспиноса, а главният рефер на срещата не се поколеба да посочи 11-метровия наказателен удар. Зад топката застана Мартин Камбуров, който не сбърка за 1:0.

36'
  • Първи жълт картон в мача и той е на сметката на Мишел Еспиноса от състава на Ферарио Спасов.

34'
  • Поредица от ъглови удари пред вратата на Даниел Наумов, като в крайна сметка Мишел Еспиноса се опита с акробатична задна ножица да преодолее стража, но изпълнението му не донесе затруднения за стража на ЦСКА 1948.

31'
  • Секунди по-късно и гостите допуснаха пробойна в защитните си действия, но откъсващия се напред Мартин Камбуров стреля доста неточно от неудобна позиция.

26'
  • Неразбирателство между бранителите на ЦСКА 1948 насмалко да доведат до голям шанс за гостите.

26'
  • Принудителна смяна в състава на Ботев Пд. Кристиян Добрев излезе с контузия и на негово място влезе Димитър Тонес.

23'
  • Георги Русев намери с хубав пас в наказателното поле Мартин Камбуров, чийто удар обаче от сложна позиция попадна право в ръцете на Аргилашки.

19'
  • Голям шанс за гостите! След центриране от пряк свободен удар от страна на Тодор Неделев Мишел Еспиноса се извиси и затрудни максимално Даниел Наумов, който обаче не трепна, за да избие в корнер.

11'
  • Шанс за домакините! След постепенна атака топката не беше избита особено убедително, за да стигне в краката на Александър Александров, чийто удар отдалеч мина малко над вратата на Георги Аргилашки.