• Край на мача - 2:2

90+11'
  • Мартин Тошев овладя топката и шутира без забавяне, но топката профуча покрай вратата на Берое

90+5'
  • Гооол! Резултатът отново е изравнен - 2:2! Алиун Фал е в прегръдките на съотборниците си, след като засече страхотно центриране на Симеон Мечев от пряк свободен удар край тъчлинията.

90+3'
  • Другата промяна при "червените" е влизането в игра на Лазар Марин вместо Ангел Лясков

81'
  • Двойна смяна в ЦСКА 1948 - Георги Русев отстъпва мястото си на Денислав Александров

81'
  • Защитникът на ЦСКА 1948 Симеон Петров едва не си отбеляза автогол, след като играч на Берое отклони центриране от корнер и младежкият национал на "червените" с много късмет изби с глава отново в ъглов удар.

80'
  • Промяна и в Берое - Кевин Тапоко заменя Серкан Юсеин

78'
  • Първа смяна в състава на домакините - излиза Александър Колев, влиза Мартин Тошев

75'
  • Топката се удари в ръката на Симеон Петров от домакините на границите на наказателното поле. Съдията отсъди фаул, но от ВАР посъветваха арбитъра да провери ситуацията. След прегледа Ивайло Ненков отмени решението си и поднови играта със съдийска топка, което ядоса Петър Хубчев.

73'
  • Червен картон за Абубакар Тунгара от Берое и гостите остават с 10 души. Той бе изгонен за груб фаул срещу Ангел Лясков. Първоначално реферът му вдигна жълт картон, но след проверка с ВАР той бе заменен с червен.

67'
  • Гоооол! ЦСКА 1948 си връща преднината от един гол, след като Ивайло Чочев с техничен удар прати топката в далечния ъгъл на Ганев за 2:1.

57'
  • Резултатът е изравнен - 1:1! Симеон Мечев с фантастичен удар от 25 метра забоде топката в паяжината на Даниел Наумов.

55'
  • Страхотен пробив на Георги Русев отляво завърши с върната топка в наказателвното поле

54'
  • Жълт картон и за нападателя на ЦСКА 1948 Александър Колев, който препъна Георги Динков

52'
  • Лекарският щаб на ЦСКА 1948 е на терена, за да окаже помощ на Ивайло Чочев, който бе фаулиран от халфа на Берое Давиде Мариани

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първата част

45+4'
  • Гоооол! 1:0 за ЦСКА 1948, който повежда от дузпа, реализирана от Александър Колев! 11-метровият наказателен удар бе отсъден за нарушение на капитана на Берое Георги Динков срещу Марио Топузов.

44'
  • Вратарят на Берое Генадий Ганев напуска наказателното си поле и пресича извеждащ пас, макар че не успя да изрита добре топката.

36'
  • Пропуск на домакините! Топузов намери Галин Иванов фронтално срещу вратата на Берое, но ударът на опитния футболист бе избит по блестящ начин от Ганев.

30'
  • Още един жълт картон - нападателят на Берое Алиун Фал е предупреден официално за симулация, след като се опита да спечели дузпа при единоборство с вратаря Наумов в наказателното поле.

22'
  • Първи жълт картон в мача - получава го халфът на ЦСКА 1948 Емил Мартинов за нарушение срещу Симеон Мечев

20'
  • Страхотно меле настана в наказателното поле на гостите след центриране на Георги Русев от корнер, което бе дублирано секунди след това от ново изсипване на топката от Галин Иванов. С общи усилия защитата на Берое се справи и изчисти топката далеч от вратата на Ганев.

17'
  • Георги Русев опита центриране от пряк свободен удар, но защитникът на Берое Георги Динков е позициониран добре и и избива топката

14'
  • Първи ъглов удар за гостите от Стара Загора, който носи напрежение пред Наумов, но "червената" отбрана се справя с центрирането на Давиде Мариани.