• 14’ Спас Делев
  • 59’ Иван Коконов
  • Край на мача!

90+3'
  • Удар! Страхотен шанс за домакините. Мартин Камбуров получи топка в наказателното поле на Арда. Той овладя и стреля с десния крак, но не успя да намери очертанията на вратата на Арда.

90+3'
  • Три минути добавени към мача.

• Смяна в Арда - влиза Андрия Бубняр, излиза Коконов.

90'
  • Смяна в Арда - влиза Ловре Кнежевич, излиза Спас Делев.

89'
  • Смяна в Арда - влиза Иван Тилев, излиза Руменов.

83'
  • Смяна в ЦСКА 1948 - влиза Цветомир Тодоров, излиза Серкан Юсеин.

80'
  • Смяна в Арда - влиза Михаил Александров, излиза Ковачев.

75'
  • Жълт картон за Васил Симеонов от Арда за бавене на време.

75'
  • Мощен удар отляво на Георги Русев отляво, но топката прелетя над напречната греда на Симеонов.

73'
  • ГРЕДА ЗА ЦСКА 1948! Галин Иванов центрира топката отдясно в наказаетлното поле на Арда. Мартин Камбуров се освободи от опеката на отбраната на гостите и стреля с глава, ала топката се отклони в левия страничен стълб на Симеонов.

71'
  • Шанс! Симеон Петров от ЦСКА 1948 сбърка вдясно, а Спас Делев открадна топката. Той влезе в наказателното поле на домакините и стреля диагонално с десния крак, но Наумов изби в ъглов удар.

68'
  • Жълт картон за Димитър Пиргов, който фаулира при единоборство във въздуха Коконов.

67'
  • Удар от воле на Лазар Марин с левия крак в наказателното поле на Арда, но доста неточен - аут.

67'
  • Смяна в ЦСКА 1948 - влиза Ангел Бастунов, излиза Шопов.

63'
  • ГОЛ ЗА АРДА! Гостите създадоха контранападение, а Емил Мартинов изведе Матеус Леони в наказателното поле на ЦСКА 1948. Той стреля, но Наумов блокира удара, а Иван Коконов със задна ножица прати топката в опразнената врата на домакините.

59'
  • Жълт картон за Матеус, който фаулира в средата на терена Георги Русев.

57'
  • Жълт картон за Венцислав Василев за спорене с рефера Гидженов.

55'
  • Даниел Наумов се намеси решаващо след центриране отдясно на Деян Лозев, за да не позволи топката да отиде в непокрития Иван Коконов.

51'
  • Удар! Серкан Юсеин стреля много силно от средно-далечна дистанция, но стражът на Арда боксира ефектно в ъглов удар.

49'
  • Иван Коконов получава край тъчлинията медицинска помощ след шпагат от Венци Василев.

48'
  • Старт на втората част!

46'
  • Смяна на почивката в ЦСКА 1948 - влиза Лазар Марин, излиза Атанасов.

• Край на първата част.

• Удар на Мартин Камбуров от фаул, но много неточен.

45+2'
  • Удар от сериозно разстояние на Спас Делев, но прекалено слаб, за да застраши Даниел Наумов.

45+1'
  • Две минути добавено време.

• Фрапантен пропуск! Офанзивният футболист на Арда Светослав Ковачев открадна топката след неразбирателство в отбраната на ЦСКА 1948. С едно движение Ковачев финтира Венцислав Василев и Симеон Петров, но ударът му от границата на наказателното поле на домакините премина край левия страничен стълб на Наумов.

42'
  • Удар! Страхотно спасяване от вратаря на Арда Симеонов. Васил Шопов отправи изстрел, но той бе блокиран. Милен Стоев не успя да изчисти добре и подаде към Денислав Александров. Той не се посвени и стреля от дистанция, а Симеонов с една ръка боксира в корнер след зрелищна намеса.

33'
  • Претенции за дузпа от ЦСКА 1948. Топката бе центрирана отдясно в наказателното поле на Арда от Венци Василев. Даниел Младенов игра с глава, а Емил Стоев направи контакт с Галин Иванов, но реферът Радослав Гидженов не посочи бялата точка.

29'
  • Васил Шопов намери Галин Иванов в наказателното поле на Арда. Иванов опита задна ножица от много сложна позиция и топката логично отиде аут.

24'
  • Жълт картон за Галин Иванов, след като се спречка с Деян Лозев.

23'
  • Удар! Мартин Камбуров бе намерен след центриране отдясно. Той овладя и стреля от въздуха, но Матеус Леони блокира пътя на топката - корнер.

18'
  • ГОЛ ЗА АРДА! Гостите откриха резултата след груба грешка при изнасяне на топката от футболистите на ЦСКА 1948. Иван Коконов получи пас в средата на терена и прехвърли бранителите на "червените", намирайки Спас Делев. Той остана "очи в очи" с Даниел Наумов и с десния крак матира стража на домакините.

14'
  • Далечен удар на Румен Руменов, но без опасност за Наумов.

13'
  • Принудителна смяна в ЦСКА 1948 - влиза Симеон Петров, излиза Савов.

12'
  • Нов проблем за Димитър Савов. По всяка вероятност защитникът на "червените" няма да може да продължи мача.

9'
  • На този етап Димитър Савов ще продължи двубоя, завръщайки се на терена.

• Бранителят на ЦСКА 1948 Димитър Савов изпитва болки в дясното коляно след единоборство с Матеус Леони и се наложи на лекарския щаб на "червените" от София да влязат да третират болката на Савов.

5'
  • Първото спасяване в мача дойде. Топката бе центрирана отдясно от Деян Лозев, а Спас Делев нанесе удар, но той бе анемичен и Наумов спаси топката.

2'
  • Преди старта на мача домакините от ЦСКА 1948 бяха наградени с титлата, спечелена във Втора лига през миналия сезон.

• Домакините опитаха бързо нападение отдясно, но центрирането на Галин Иванов бе блокирано от бранител на Арда - тъч за ЦСКА 1948.