90+1'
  • Четири добавени минути.

• Смяна в Черно море - влиза Цветомир Панов, излиза Пачеко.

87'
  • ГОЛ ЗА СПАРТАК! Седем преди края влезлият като резерва за "соколите" Денис Баланюк вкара втори гол за Спартак. Украинецът беше изведен с пас от Ивей Ромееш, след което напред към наказателното поле на домакините. Последва шут, който премина край Дюлгеров - 2:3.

83'
  • Смяна в Спартак - влиза Денис Баланюк, излиза Микелс.

80'
  • Смяна в Черно море - влиза Исмаил Иса излиза Илиев.

79'
  • Шанс! Защитата в "синьо" изпусна Атанас Илиев, който напредна отдясно с топката и стреля по диагонала, но нападателят не намери очертанията на вратата, пазена от Фигейредо.

76'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Александър Василев за сетен път в срещата центрира отлично след фал, а Влатко Дробаров не бе придружен от Белоусов, за да може бранителят на "моряците" отблизо да покачи до 3:1.

74'
  • Смяна в Черно море - влиза Стефан Велев, излиза Димов.

69'
  • Жълт картон за Ивей Ромееш.

66'
  • Жълт картон за Виктор Попов.

65'
  • Шанс! Лерой Миклес проби отдясно и опита да потърси Евандро, но Атанасов изби напред. Там беше Иван Йорданов, който не се посвени и стреля силно с десния си крак, но Виктор Попов сложи тяло на пътя на топката и не се стигна до спасяване от Дюлгеров.

63'
  • Алекс Фернандес опита удар през бранител, а топката рикошира и стана сложна за Фигейредо, но все пак вратарят спаси.

61'
  • Жълт картон за Александър Цветков.

60'
  • ГОЛ ЗА СПАРТАК! "Сините" се върнаха в мача, след като Живко Атанасов сбърка пред вратата на Черно море, а Иван Йорданов му открадна. Юношата на Лудогорец видя Евандро и той в опразнената врата нямаше как да сбърка - 1:2.

59'
  • Смяна в Спартак - влиза Румен Руменов, излиза Димов.

57'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Александър Василев центрира от фал отдясно с левия крак, а капитанът Даниел Димов засече с глава. След това топката се отби в десния страничен стълб на Фигейредо, след което тя отново се върна у Димов, който вече отблизо нямаше как да сгреши - 2:0.

51'
  • Шут! Мазир Сула стреля отлично от пряк свободен удар, но Фигейредо се придвижи бързо и боксира в ъглов удар.

49'
  • Двете агитки направиха изключително пирошоу със старта на второто полувреме, заради което срещата за кратко беше спряна.

46'
  • Старт на втората част!

• Край на първата част!

45+2'
  • Жълт картон за Александър Белоусов.

45+2'
  • Жълт картон за Пламен Димов.

45+1'
  • Две добавени минути.

• Греда! Пламен Димов се подхлъзна в своята половина, а Черно море се възползва от това. Едгар Пачеко опита пас към Илиев, но бранител на Спартак блокира топката, която отиде към Васил Панайотов. Халфът стреля от средна дистанция добре, но топката се отби в напречната герда на Фигейредо

44'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Александър Василев центрира в наказателото поле топката отляво, а Мазир Сула действа отлично и овладя. Той продължи топката към Васил Панайотов, който от въздуха посрещна топката с левия крак и матира Спартак - 1:0 за домакина.

38'
  • Шанс! Домакините развиха бърза контраатака, след като Мазир Сула видя вдясно Алекс Фернандес, който продължи успешно за Атанас Илиев. Луан натисна по гърба току преди наказателното поле Илиев, което извади от равновесие Илиев и той не успя да преодолее Фигейредо.

25'
  • Виктор Попов шутира силно отдясно по диагонала, но и неточно.

22'
  • Удар! Александър Василев центрира отлично топката в наказателното поле на Спартак отляво, а над всички се извиси Атанас Илиев. Нападателят стреля отлично с глава, но Фигейредо със зрелищна намеса изби в корнер.

16'
  • Шанс! Отбраната на Спартак действа много слабо с топката в наказателното си поле и след серия от рикошето Едгар Пачеко се озова сам срещу Кристиан Фигейредо, но за щастие на "соколите" ударът му не беше качествен, за да затрудни стража на спартаклии.

12'
  • Феновете на Черно море запалиха своите факли.

• Шанс! Домакините изпълниха отличен ъглов удар към близката греда, а Влатко Дробаров атакува топката с глава и я прати към вратата на Спартак, но сантиметри го разделиха от голов удар.