• 90+2’ Матиас Курьор
  • 9’ Мирослав Маринов
  • Край на мача.

90+5'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! "Моряците" стигнаха до пълен обрат във втората минута на добавеното време. Златев направи пореден отличен пробив отдясно. Младокът напредна и намери в наказателното поле Матиас Курьор, който с удар от движение по земя от дузпата вкара за 2:1.

90+2'
  • Отбраната на гостите сбърка. Топката се озова в Курьор отляво. Нападателят подаде към Беншаа, но ударът на алжиреца беше блокиран.

88'
  • Да Силва влиза на мястото на Монтоя.

82'
  • Меси заменя Даниел Генов.

82'
  • Жълт картон за Том Рапнуи.

81'
  • Курьор направи непростим пропуск. Националът на Мартиника получи в наказателното поле, нагласи си топката и от около 5-6 метра, останал сам срещу Костов, стреля над вратата.

78'
  • Златев получи от Кета пред наказателното поле, успя да се освободи от защитник и потърси далечния ъгъл, но топката срещна страничната греда.

78'
  • Гаврилов влиза на мястото на Валбуена.

68'
  • Клери Сербер заменя Мирослав Маринов.

68'
  • Маринов направи сериозен пропуск. Младокът отправи удар с глава след центриране отляво, но Георгиев изби в корнер. След неговото изпълнение вратарят на домакините трябваше да се намесва след удар от дъгата на наказателното поле на Маринов.

68'
  • Матиас Курьор заменя Мади Кета.

64'
  • Жълт картон за Сантиаго Монтоя.

63'
  • След час игра варненци бяха близо до пълен обрат. Защитата на Ботев изпусна Живко Атанасов след центриране от корнер на Сула на близката греда, но ударът на защитника мина опасно покрай вратата.

60'
  • Жълт картон за Йохан Валбуена.

56'
  • Панайотов отново се озова на стрелкова позициия, но техничният му удар мина опасно покрай вратата.

48'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Влезлият на почивката Николай Златев проби отдясно и центрира в наказателното поле. Там Кета не успя да нанесе хубав шут, който беше блокиран от защитник в червено. Кълбото се озова във Васил Панайотов, а халфът с удар от дузпата матира вратаря за 1:1.

47'
  • Николай Златев заменя Исмаил Иса.

46'
  • Начало на втората част.

46'
  • Край на първата част.

45+1'
  • Жълт картон за Васил Панайотов.

43'
  • Иса засече с глава центриране от корнер на Сула, но Костов улови.

33'
  • Виктор Попов не успя да изчисти центриране на Монтоя. Кълбото се озова отново в колумбиеца, който потърси Йохан Валбуена на далечната греда, но халфът стреля покрай вратата.

32'
  • Сула получи пред наказателното поле и опита удар, който беше безкрайно неточен.

31'
  • Кета успя да се освободи от Браян Мендоса отляво, напредна с топката и отправи удар с външен фалц от малък ъгъл, но не затрудни Красимир Костов.

28'
  • Домакините организираха многоходова атака. Мади Кета напредна отляво и навлезе навътре. Офанзивният футболист намери Исмаил Иса, който върна към Закария Беншаа, а алжирецът шутира опасно покрай вратата от 11-12 метра.

23'
  • "Моряците" получиха право да изпълнят пряк свободен удар на дъгата на наказателното поле. Мазир Сула стреля в стената. Топката се озова във Васил Панайотов, чийто шут мина високо над вратата.

16'
  • ГООЛ ЗА БОТЕВ! Браян Переа получи пред наказателното поле и пусна към оставения непокрит отдясно Мирослав Маринов. Младокът отправи силен удар в далечния ъгъл, реализирайки за 0:1.

9'
  • Даниел Генов проби през центъра и отправи удар от около 12 метра, получи се рикошет, след който Георги Георгиев успя да избие в корнер.