• 89+2’ Калоян Кръстев
  • Край на мача!

90+2'
  • Две минути добавено време.

• ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Филип Антовски достави топката от свободен удар в полето на Черно море, където Калоян Кръстев стреля с глава и топката бе неспасяема за Дичевски.

89+2'
  • Смяна в Черно море - влиза Денислав Ангелов, излиза Курьор.

87'
  • Смяна в Черно море - влиза Мартин Дичев, излиза Цветомир Панов.

87'
  • Смяна в Черно море - влиза Павел Георгиев, излиза Васил Панайотов.

80'
  • Смяна в Черно море - влиза Исмаил Иса, излиза Касми.

79'
  • Смяна в Черно море - влиза Родриго Вилела, излиза Андраде.

70'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Топката бе доставена от корнер от Илиев, а Матиас Курьор се намести между бранителите на гостите и отблизо реализира третия си гол с глава в мача.

65'
  • Васил Панайотов отправи удар с десния крак, но топката бе блокирана и излезе в корнер.

65'
  • Смяна в Славия - влиза Емил Виячки, излиза Томбак.

57'
  • Смянна в Славия - Мартин Атанасов, излиза Бенгюзов.

56'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Домакините направиха пълен обрат, след като Илиан Илиев комбинира със Стефан Велев в наказателното поле на гостите, котйо с топовен изстрел с десния крак матира Вуцов - 2:1.

51'
  • Начало на второто полувреме!

• Край на първата част!

• Греда за Черно море! Матиас Курьор бе изведен зад отбраната на Славия от Илиан Илиев и прехвърли излезлия пред наказателното си поле Вуцов. Топката обаче се отклони в левия страничен стълб на вратата на гостите и излезе аут.

41'
  • Жълт картон за Ертан Томбак за остро влизане в краката на Панов.

39'
  • Грандиозно спасяване на Вуцов! Домакините от Черно море имаха страхотен шанс да обърнат резултата, след като Илиан Илиев остана "очи в очи" със Светослав Вуцов, но вратарят на Славия скъси ъгъла и се доближи към съперника, правейки страхотно блокиране не топката.

36'
  • Курьор шутира от средна дистанция, но над вратата.

30'
  • Смяна в Славия - влиза Георги Вълчев, излиза Попадийн.

25'
  • Удар! Матиас Курьор стреля от фаула във вратарския ъгъл, но Светослав Вуцов направи спасяване.

23'
  • Червен картон за Славия! Илиан Илиев бе изведен зад отбраната на Славия, а бранителят на "белите" Радослав Терзиев избута цинично в гърба Илиев преди наказателното поле и реферът Давидов го изгони веднага.

21'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Домакините изравниха резултата. Топката беше центрирана прекрасно отдясно в наказателното поле на Славия към Матиас Курьор, който с глава отблизо прониза вратаря на Славия - 1:1.

18'
  • ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Филип Антовски намери вляво с чудесен диагонален пас Радослав Кирилов. Той излъга навътре с десния крак бранител на Черно море и стреля мощно, след което не остави шанс на Иван Дичевски да се намеси.

10'
  • Заради противоепидемичните мерки, които са наложени в страната, мачът във Варна се играе без зрители.

• Илиан Илиев получава медицинска помощ след единоборство с Радослав Терзиев.

6'
  • Срещата стартира с повече владеене на топката от домакините, но без истрели към вратата на Светослав Вуцов.

• Старт на мача между Черно море и Славия във Варна.

• Срещата започна с едноминутно мълчаниe в памет на Никола Спасов. И двата отбора излязоха на терена със специални фланелки, на които пишеше - "Почивай в мир, Адмирале!"