• Край на мача. Заслужено нулево равенство в Каварна.

• Брутално влизане на Сердер Сердеров в краката на Ондрей Сукуп. Заслужен жълт картон за руснака.

90+3'
  • Три минути ще е продължението на този доста скучен мач.

90'
  • Борислав Балджийски се измъкна зад защитата, но стреля слабо и право в ръцете на вратаря.

89'
  • Последна смяна за Славия. Излиза Валери Домовчийски, влиза Калоян Кръстев.

87'
  • Смяна за Черно море. Излезе Тодор Паланков, влезе Валентин Йосков.

85'
  • Янис Карабельов центрира опасно от пряк свободен удар, но нито един негов съотборник не успя да засече топката и вратарят на Морето Коварж изби с лекота.

83'
  • Опасно центриране на Михаил Венков отляво, топката вървеше успоредно на голлинията, но Омар Абуд я изчисти точно преди някой от Морето да я засече в мрежата.

76'
  • Втора смяна за Славия. Излиза Владимир Семерджиев, влиза Мартин Станкев.

75'
  • Хубаво центриране на Георги Илиев от корнер. Той качи топката на главата на Марек Кузма, но ударът на словака беше слаб и мина на сантиметри над вратата.

74'
  • Втора смяна в мача и първа за Славия. Излиза Георги Пашов, влиза Борислав Балджийски.

68'
  • Първа смяна в мача. Излиза Бакари, влиза Иван Коконов.

67'
  • Хубава продължителна атака на Черно море, при която Бакари свали топката към Марек Кузма, но точно преди словакът да нанесе решителния удар, Омар Абуд изчисти.

66'
  • Удар от дистанция на Александър Цветков, но прекалено слаб и Марио Кирев улови без особени проблеми.

62'
  • Поредица центрирания на Иван Минчев в наказателното поле на Черно море, но защитата на варненци се справи и двата пъти, в които беше поставена под натиск.

60'
  • Марек Кузма беше изведен зад защитата след пас на Уго Секо. Словакът стреля, останал сам срещу вратаря, но Марио Кирев изби в корнер.

57'
  • Божидар Васев стреля от дистанция при една контра на Славия, но прекалено слабо и прекалено неточно в аут.

57'
  • Претенции за дузпа от страна на играчите на Черно море. Бакари се свлече на земята и искаше най-тежката санкция след съприкосновение със Стефан Велков. Георги Кабаков прецени, че няма нарушение.

55'
  • Ондрей Сукуп от домакините стреля от дистанция, но право в ръцете на Марио Кирев.

54'
  • Опасен пробив на Михаил Венков, но центрирането му по земя мина през всички играчи и в крайна сметка топката беше изчистена в корнер.

51'
  • Жълт картон за симулация за Божидар Васев от Славия.

49'
  • Центриране на Иван Минчев от пряк свободен удар, но защитата на Морето се справи.

49'
  • Начало на втората час на мача в Каварна.

46'
  • Край на първата част на мача!

45+2'
  • Хубава възможност за Черно море да открие резултата точно преди почивката, но далечният удар на Александър Цветков мина на няколко сантиметра над вратата.

45+2'
  • Една минута ще е продължението на първата част.

45'
  • Уго Секо нахлу в наказателното поле на Славия, но центрирането му беше пресечено от защитник и опасността се провали.

41'
  • Хубаво центриране на Стефан Станчев от аутлинията, но Петко Христов от Славия изчисти в корнер.

38'
  • Хубаво центриране на Георги Илиев от пряк свободен удар в наказателното поле, но защитник на Славия в последния момент изби, преди Марек Кузма да уцели топката.

34'
  • Георги Илиев отправи хубав удар от воле, но топката мина над вратата.

31'
  • Хубав шанс за Славия след центриране от корнер. Валери Домовчийски игра с глава, но после защитник изчисти пак в корнер.

28'
  • Отново Бакари е на земята след тежък двоен удар в лицето. Марио Кирев и Петко Христов го удариха едновременно и испанецът се строполи на земята. Той се държи за носа и отново шурти кръв от него.

25'
  • Страхотен шанс за Черно море. Георги Илиев стреля от дистанция, но Марио Кирев изби. При добавката Марек Кузма от близка дистанция не успя да преодолее стража и защитник изби в корнер.

21'
  • Жесток удар между Петко Христов и Бакари в половината на Черно море. Медицинският екип на домакините влезе на терена, за да окаже помощ на пострадалия испанец. От неговата глава шуртеше кръв.

17'
  • Първи страхотен шанс в мача. Георги Пашов открадна една топка от Бакари и нахлу по десния фланг. Центрирането му беше перфектно към Валери Домовчийски, но нападателят засече топката над вратата.

11'
  • Опасно центриране от корнер на Георги Илиев, но Марио Кирев беше на мястото си и улови топката.