• Божилов смени Бижев в състава на домакините.

77'
  • Фрапантен пропуск на Бижев, който на два пъти обстрелва отблизо Михайлов, но топката не премина голлинията.

77'
  • Тодор Колев от непосредствена близост не успява да изравни резултата за Марек.

71'
  • Курьор сменя Коконов в състава на Черно море

68'
  • Паланков от Черно море  получава жълт картон.

65'
  • Добър пробив и центриране на Мартин Димитров, но ударът на Гаров от Марек е неточен.

64'
  • Кулибали с глава за малко отново да си вкара автогол, но напречната греда го спасява.

62'
  • Кулибали за малко да си отбележи автогол.

61'
  • Бърза контра на Тодор Колев, само корнер за Марек след това.

60'
  • Корнер за Черно море.

59'
  • Виячки получи жълт картон за протести.

50'
  • Съдията не зачете гол на Марек. Абушев беше в положение на засада, посягайки към топката след далечния удар.

49'
  • Бакари смени Райков в състава на Черно море.

46'
  • НАЧАЛО  НА ВТОРОТО  ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

45+1'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ - 1:0!  Бургхард със страхотен изстрел откри резултата.

45+1'
  • Кавдански за малко да си отбележи автогол, след като върна една топка към вратата на Марек, а тя излезе в корнер.

44'
  • Черно море е по-активният на терена, но Марек стои почти равностойно на своя домакин.

40'
  • Нов жълт картон за Черно море, сега на Кулибали.

30'
  • Иван Коконов от Черно море получи жълт картон.

29'
  • Нелош удар на Абушев, покрай вратата на Черно море.

22'
  • Михайлов отново предотвратява гол във вратата на Марек при удара на Коконов.

18'
  • Бижев изскача сам срещу вратаря, но Емил Михайлов спасява.

17'
  • Абушев за малко не успя да достигне центрираната към него топка и да затрудни вратаря Чанович.

9'
  • Продължително разбъркване пред вратата на Марек, в крайна сметка защитата се справя.