• 52’ Георги Илиев
  • 34’ Драгош Григоре
  • Край на срещата!

90+6'
  • Незачетен гол за Лудогорец! Джоди Лукоки се разписа във вратата на Иван Дюлгеров, но попадението не е зачетено заради засада.

90+3'
  • Петър Витанов замени Гоерги Илиев в тима на домакините.

90'
  • Голямо разбъркване в полето на Черно море. Свиерчок осъществи пробив отляво, който завърши с удар на поляка, но Дюлгеров изби. Последва сериозно меле, което завърши с много неточен шут на Вандерсон от десетина метра.

89'
  • Якуб Свирчок получи жълт картон.

87'
  • Шут от дистанция на Патрик Андраде с левия крак по земя бе уловен от Ренан.

87'
  • Генев не успя да продължи игра и бе заменен от Мартин Костадинов.

83'
  • Виктор Генев се контузи и получи медицинска помощ.

82'
  • Жълт картон за Стефан Станчев.

80'
  • Кешеру стреля от границата на наказателното поле, но топката излезе в корнер след рикошет в Пламен Димов. И сега обаче изпълнението на ъгловия удар не създаде проблеми пред Иван Дюлгеров.

76'
  • Възможност пред Радослав Василев, но в аут. Подаване на Фенуш отдясно намери на близка греда Василев, който обаче бе притиснат от Моци и не успя да отправи хубав по посока вратата на съперника.

74'
  • Шанс за разградчани. Вандерсон проби мощно от левия фланг към наказателното поле. Нагласи си топката на десния крак и шутира, но бранител на Черно море изби в корнер. След него не последва нищо опасно за вратата на Ренан.

73'
  • Шут на Мехди Фенуш от дистанция, но в аут.

72'
  • Серкан Юсеин замени Абел Анисе в тима на гостите.

68'
  • Клаудиу Кешеру замени Марселиньо в тима на Лудогорец.

68'
  • Удивителен, невъобразим пропуск на Аристот Ндонгала! Центриране отляво затрудни много Ренан, който изпусна топката, която падна в краката на Ндонгала. На празна врата, от 3-4 метра, той шутира в аут за недоумение на всички на стадиона.

65'
  • Шанс за Черно море! Мехди Фенуш намери Радослав Василев е предни позиции. Вторият трябваше шутира от малък ъгъл, но излезлият напред Ренан блокира удара с тяло.

64'
  • Свиерчок задържа на границата на наказателното поле и след обръщане стреля, но високо в аут.

60'
  • Джоди Лукоку замени Адриан Попа в тима на Лудогорец.

58'
  • Мехди Фенуш заменя Родриго в тима на домакините.

55'
  • Гол за Черно море дело отново на Георги Илиев - 2:1! Нов миг на гениалност от Илиев. Капитанът на "моряците" засече топката във вратарското поле подаване на Ндонгала отдясно и с творческа странична ножица вкара кълбото покрай Ренан.

52'
  • Много ценна намеса на Иван Дюлгеров. Адриан Попа напредна към наказателното поле, комбинира с Марселиньо, който остана сам срещу Дюлгеров, но вратарят овладя топката.

50'
  • Сисиньо получи жълт картон.

47'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първата част!

45+2'
  • Георги Илиев отправи много силен шут по земя от около 25 метра, но топката профуча в аут до дясната греда зад Ренан.

45+1'
  • Марселиньо стреля от свободен удар, но топката се спря в стената и излетя напред.

41'
  • Медицинска помощ за Марселиньо.

38'
  • Гол за Лудогорец дело на Драгош Григоре - 1:1! Подаване от корнер на Вандерсон намери Григоре на близка греда. Пласирането му бе отлично и с глава той матира Дюлгеров, изравнявайки резултата.

34'
  • Прекрасен шанс пред играчите на домакините! Подаване отдясно намери Генев на далечна греда. Той свали с глава към малкото наказателно поле, където бе Пламен Димов - той също намери кълбото с глава, но то излезе в аут.

32'
  • Подаване на Вандерсон от свободен удар към далечна греда намери Моци, след като преди това Виктор Генев се бе разминал с кълбото. Румънецът стреля от полупаднало положение, но топката излетя високо в аут.

31'
  • Патрик Андраде получи жълт картон.

23'
  • Гол за Черно море дело на Георги Илиев - 1:0! Фамозен шут на Илиев от свободен удар от около 25 метра. Топката влетя в горния десен ъгъл на вратата на Лудогорец, без никакви шансове за Ренан.

20'
  • По-спокойни последващи 10 минути, в които темпото на игра не е високо, а двата отбора опитват да запълва пролуките, които може да използва съперника.