• 87’ Ихинио Марин
  • Край на мача.

90+3'
  • Три минути добавено време.

• ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Резервата Ихинио Марин бе точен в края на мача, след като показа феноменална техника след пас от Текпетей. С едно движение той елиминира двама бранители на варненци и с левия крак матира Дюлгеров.

87'
  • Мощен удар на Стефан Велев от средна дистанция, но Ренан улови.

87'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Стефан Баджи, излиза Каули.

83'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Ихинио Марин, излиза Кешеру.

83'
  • Шанс! Родриго Енрике бе намерен в наказателното поле вляво от Файсел Касми, но ударът му беше безобразно слаб.

81'
  • Смяна в Черно море - влиза Денислав Ангелов, излиза Курьор.

79'
  • Козмин Моци се схвана в средата на терена, а Алекс Сантана помогна на своя съотборник.

76'

76'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Каули Оливейра влезе в единоборство с Даниел Димов, а играчът на Черно море опита да върне назад топката, но вместо това предостави топката директно на Жоржиньо вдясно. Той стреля по земята с десния крак и реализира третия гол.

73'
  • Ганаецът Текпетей получава лекарска помощ след тежкото влизане от Андраде.

71'
  • Жълт картон за Патрик Андраде, който цинично влезе в краката на Текпетей.

71'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Жоржиньо, излиза Янков.

70'
  • Смяна в Черно море - влиза Файсел Касми, излиза Илиан Илиев.

69'
  • Смяна в Черно море - влиза Стефан Велев, излиза Панайотов.

68'
  • Пропуск! Матиас Курьор получи дълъг пас вляво и овладя с гърди. Последва негов удар с левия крак, но Ренан изби топката в корнер.

66'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Бърнард Текпетей, излиза Чибота.

64'
  • Топката попадна в Илиан Илиев-младши в удобна позиция, но той прекали с финтовете. Баща му е ядосан.

58'
  • Лошо решение на Илиан Илиев-младши. Той технично подари топката на Ренан.

55'
  • Удар на Васил Панайотов от дистанция, но халфът се подхлъзна и топката стана "лесна плячка" за Ренан дос Сантос.

51'
  • Старт на втората част!

• Пропуск! Сисиньо набра скорост отляво и с глава взе топката след единоборство с Панов. Бразилецът намери своя сънародник Каули Оливейра, който стреля от границата на наказателното поле, а Иван Дюлгеров направи зрелищно спасяване, предотвратявайки сигурен трети гол за Лудогорец.

45+1'
  • Една добавена минута към първата част.

• Жълт картон за Драгош Григоре, който фаулира Иса.

42'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Гостите отново излязоха напред в резултата. Стефан Станчев сбърка с пас към Виктор Попов при изнасяне, а Недялков. отрадна. Той отляво пусна в наказателното поле за Кешеру, който с финес прехвърли Дюлгеров и Лудогорец пак поведе.

40'
  • Иван Дюлгеров спаси удар на Каули отдясно.

38'
  • Даниел Димов засече топката с глава след ъглов удар, но стреля неточно.

35'
  • Жълт картон за Козмин Моци, след като фаулира Иса.

30'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Домакините изравниха резултата, а Родриго Енрике получи дълъг пас вдясно. Той излъга Антон Недялков и пласира феноменално центриране към Матиас Курьор, който отблизо с глава прониза Ренан, след като централните бранители на "орлите" го оставиха непокрит в наказателното поле.

26'
  • Цветомир Панов стреля от движение с десния крак, но Моци с тяло изби в корнер.

25'
  • Шанс! Каули Оливейра даде балонно центриране от фаул, а отбраната на Черно море изби топката. Тя отиде в Доминик Янков, който стреля силно с левия крак, но и неточно.

24'
  • Патрик Андраде стреля от средна дистанция посока вратата на Ренан, но безкрайно неточно топката излезе аут.

20'
  • Васил Панайотов центрира отдясно към Родриго, но Драгош Григоре бе пласиран много добре и спря напъна на Енрике.

12'
  • Жълт картон за Сисиньо, след като фаулира Цветомир Панов в близост до наказателното поле на Лудогорец.

10'
  • Удар! Доминик Янков стреля фронтално от средна дистанция, но този път Дюлгеров изби в корнер.

7'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Гостите откриха резултата, след като Каули Оливейра подаде за Доминик Янков в наказателното поле. Той центрира успоредно за Сантана, който от няколко метра порази вратата на Иван Дюлгеров.