• 17-годишният син на Илиан Илиев със същото име сменя Георги Илиев в тима на Черно море.

• ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ - 1:3! Прецизен удар на Марселиньо и втори негов гол.

• Сукуп получи жълт картон

81'
  • Жълт картон за Дяков.

79'
  • Съдията спира с флага си голова атака на Лудогорец - такава нямаше, но пък и топката бе избита от голлинията. Така или иначе няма гол за Лудогорец.

78'
  • Кишада смени Саша в състава на Лудогорец.

76'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ - 1:2. Марселиньо се вклини сред защитниците и с глава вкара за пълния обрат.

75'
  • Лукоки сменя Мисиджан в състава на Лудогорец.

66'
  • Ян Малик сменя Бакари в състава на варненци.

64'
  • Много бърза контра на Лудогорлец, но само аут.

60'
  • Фаул в полза на Черно море и непоказан задължителен жълт картон за Лукас Саша.

59'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ - 1:1. Много хубава комбинация на шампионите. В края й Минев върна с глава към Вандерсон, който порази вратата на варненци.

57'
  • Георги Илиев от Черно море получи жълт картон.

53'
  • Греда след удар на Марек Кузма. Лудогорлец извади късмет, имаше рикошет в крака на Паломино преди това.

47'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • Тодор Паланков получи жълт картон в края на полувремето.

45+2'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 1:0 ЗА ЧЕРНО МОРЕ.

45+2'
  • Контра на Черно море, Уго Секо не успява да поеме топката, иначе ставаше опасно.

45'
  • Изстрел на Марселиньо, Чанович плонжира и избива в корнер.

44'
  • ЧЕРНО МОРЕ ПОВЕЖДА С АВТОГОЛ - 1:0! Центрирана топка, която Паломино посрещна лошо и я прати във вратата на Лудогорец.

39'
  • Нова опасност, защитник на Черно море догонва топката пред своята голлиния.

34'
  • Отговорът на Лудогорец бе в краката на Марселиньо, но той стреля в аут.

34'
  • Ново разбъркване в пеналта на Лудогорец, Черно море настоява все повече.

32'
  • Много тежък сблъсък между Уго Секо и Хосе Луис Паломино. Аржентинецът от Лудогорец оцеля при стълкновението.

30'
  • Дълго разбъркване пред вратата на Лудогорец, после опасността преминава.

23'
  • Нова спорна ситуация в наказателното поле на Лудогорец, този път пада Пламен Николов - само корнер.

17'
  • Сблъсък в наказателното поле на Лудогорец, няма достатъчно основания за рефера да се отсъди дузпа.

14'
  • Остро влизане на Марселиньо в краката на Пламен Николов, само устно предупреждение за бразилеца с български паспорт.

13'
  • Живо начало на мача, като условните гости от Разград успяват да превземат средата на терена.