FT .

1 : 1

• 9’ Родриго Енрике
  • 84’ Валентин Николов
  • Край на двубоя! Двата тима не успяха да се победят и завършиха наравно при резултат от 1:1.

90+7'
  • Официално предупреждение и за още един играч на гостите. Получи го Илия Димитров.

90+1'
  • Пет минути добавено време на втората част.

90+1'
  • Жълт картон за Красимир Милошев от тима на гостите.

88'
  • Фоде Гираси замени Павел Георгиев в тима на домакините.

87'
  • ГООООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ СОФИЯ! "Железничарите" изравниха резултата след отлично и технично изпълнение на резервата Валентин Николов от пряк свободен удар.

84'
  • Удар! Пабло Гарсия отправи изстрел, който обаче беше уловен без проблеми от Любенов.

81'
  • Нова смяна за Локомотив София. Валентин Николов смени Раел Лолала.

78'
  • Дебют за Сами Ел Анаби, който замени Мартин Дичев за тима на Черно море.

74'
  • Владимир Семерджиев замени Божидар Кацаров в тима на гостите.

73'
  • Жълт картон за Раел Лолала от тима на Локомотив.

70'
  • Удар! Октавио стреля след центриране в наказателното поле на Върджил Пинсон, но топката минава високо над напречната греда.

66'
  • В следващите минути Черно море владееше повече топката, но опасности липсваха и пред двете врати.

• Първи жълт картон в двубоя. Получи го Октавио за гостите.

48'
  • Промяна и за Локомотив – Илия Димитров зае мястото на Карим Бухмиди.

46'
  • Втората смяна – Стефан Велев смени Мартин Милушев.

46'
  • Двойна промяна за Черно море на почивката. Павел Георгиев замени Жозе Гомеш.

46'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първата част!

45+4'
  • Три минути добавено време на първото полувреме.

45+1'
  • Удар! Виржил Пинсон преодоля Виктор Попов отляво в наказателното поле, след което стреля от малък ъгъл, но Георги Георгиев внимаваше и спаси. Последва неточен удар и на Октавио Мерло.

39'
  • Удар и спасяване! Леандро Андраде намери с едно докосване отляво в наказателното поле Мартин Дичев, който шутира силно, но Любенов изби в корнер.

31'
  • Пропуск за Черно море! Леандро Андраде отново беше в  основата, като успя да премине между трима футболисти на Локомотив, влезе отляво в наказателното поле, след което пусна пас за Пабло Гарсия, който обаче стреля покрай дясната греда на Любенов.

25'
  • Принудителна смяна за гостите. Марио Петков напусна терена с контузия и бе заменен от Красимир Милошев.

19'
  • Мартин Милушев бе съборен на земята в наказателното поле, но отново не последва сигнал на главния арбитър.

15'
  • ГООООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Реализира го Родриго Енрике! Домакините организираха отлична атака, при която Леандро Андраде напредна добре отляво и пусна отличен извеждащ пас към Родриго Енрике, който излезе само срещу вратаря Александър Любенов и го преодоля с изстрел покрай него по земя – 1:0.

9'
  • Жозе Гомеш падна в наказателното поле, но съдията Никола Попов не видя основание да отсъди наказателен удар.