• Край на мача. Черно море победи Локомотив с 2:0 в Каварна.

• Последна смяна за Морето. Излиза Ондрей Сукуп, влиза Ян Малик.

79'
  • Смяна в Локомотив. Излиза Дани Кики, влиза Димо Бакалов

78'
  • Нещо като удар на Ясин Амрауи, но топката беше избита от вратаря Михайлов в корнер.

77'
  • Спорна ситуация в мача. Даниел Георгиев ритна топката в ръката си в наказателното поле и гостите от Пловдив поискаха дузпа. Реферът обаче не даде нищо.

74'
  • Смяна в Черно море. Излезе контузеният Пламен Николов, влезе Даниел Георгиев.

71'
  • Смяна за Локомотив. Излиза Ванчо Траянов, влиза Мартин Райнов.

67'
  • Първа смяна в състава на домакините. Излиза Бакари, влиза Иван Коконов.

65'
  • Мартин Камбуров стреля от пряк свободен удар, но прекалено неточно.

61'
  • Черно море дръпна с 2:0. При една контра Уго Секо напредна в половината на Локо и намери Марек Кузма зад защитата. Словакът стреля технично, Ел Харуби отклони леко с крак, но недостатъчно и топката се оплете в мрежата му за 2:0.

58'
  • Още един страхотен шанс за Черно море. Георги Илиев пак центрира, сега от корнер, Марек Кузма стреля с глава, но само отклони към далечната греда. Там дебнеше Венков, но пред крака му Кирил Котев изби току пред голлинията.

53'
  • Нещо като шанс за Локо Пловдив. Топката попадна на крака на Ванчо Траянов на 20 метра от вратата, македонецът стреля, но над напречната греда.

49'
  • Невероятен пропуск на Черно море! Георги Илиев със страхотно центриране от пряк свободен удар, Бакари отклони с глава към далечната греда, където Михаил Венков дебнеше и стреля с глава, но Ел Харуби изби по великолепен начин.

47'
  • Начало на второто полувреме на мача.

46'
  • Първа смяна в мача. Излиза Бирсент Карагарен, влиза Парвиз Умарбаев.

46'
  • Край на първата част на мача.

45+3'
  • Нов шанс се откри пред Марек Кузма. Уго Секо го изведе на страхотна позиция и той стреля, но прекалено неточно и високо над вратата.

45'
  • Ясин Амрауи получава жълт картон.

40'
  • Удар на Марек Кузма от границата на наказателното поле, но прекалено слаб и вратарят улови без проблем.

40'
  • Далечен удар на Бакари, който обаче лети далеч в аут.

35'
  • Страхотен гол за Черно море. Георги Илиев центрира остро в наказателното поле от пряк свободен удар, там намери Марек Кузма и той с крак мушна топката между краката на Ясин ел Харуби.

29'
  • Доста равностойна битка преди почивката, в която чистите положения липсват.

28'
  • Първи удар на играч на Локо, отправи го Бирсент Карагарен с глава. Прекалено слабо и Емил Михайлов улови.

20'
  • Центриране от корнер, при което Пламен Николов стреля слабо с глава, но нищо опасно.

16'
  • Георги Илиев центрира хубаво от пряк свободен удар, но нямаше кой да засече топката. После обаче тя стигна до Уго Секо, но неговият удар беше ужасяващо неточен.

15'
  • Още един шанс за Черно море, но ударът на Георги Илиев мина встрани от вратата и не затрудни Ел Харуби.

8'
  • Първа опасност в мача и тя е в полза на Черно море. Бакари и Георги Илиев на два пъти се озоваха на хубави позиции, но изстрелите им не намериха целта и бяха избивани от защитници на Локо.