• 19’ Стейн Спиерингс
  • 90+6’ Дени Алар
  • Край на срещата! 2:2 на "Тича"!

90+7'
  • Изумителна драма на "Тича"! Първо Дени Алар се възползва от невероятната грешка на Миодраг Миятович и необмисленото му излиза, за да направи резултата 2:1 в поселдната минута. С последния удар в мача обаче Мартин Минчев изравни резултата, след удар с глава от корнер. Инфарктно!

90+6'
  • Нов картон - този път за Холмар Ейолфсон от гостите.

87'
  • Шанс за Левски! Стайн Спиерингс засече топката от ъглов удар от въздуха и затрудни максимално Миодраг Митрович на вратата на Черно море.

80'
  • Реакция от страна на Петър Хубчев. Ивайло Найденов заменя Паулиньо.

79'
  • Иван Горанов си изкарва втори жълт и съответно червен картон! Двата тима остават с по 10!

75'
  • Още два шанса! Този път удари на Стайн Спиерингс и Мазурек срещата тела в зелено и бяло по пътя към вратата на "моряците".

73'
  • Серия пропуски пред вратата на Черно море! Цели три удара бяха регистрирани към вратата на Милан Миятович, като своя късмет опитаха Горанов, Паулиньо и Костов, но и в трите случая ударите бяха блокирани.

72'
  • Шанс за Левски! Франко Мазурек нахлу през центъра и пусна добър пас към Станислав Костов, но ударът на нападателя мина встрани от вратата на Митрович.

70'
  • Нов точен удар за състава на Черно море, отново на Матиа Курьор. Този път обаче право в ръцете на Милан Миятович.

68'
  • Тежък сблъсък между Паулиньо и Димитриас Хантакиас, като и двамата остават да лежат на терена.

67'
  • След това следваше и предупреждение с жълт цвят за Иван Горанов.

62'
  • Нови два картона за играчи на двата тима. Първо Виктор Попов си изкарва пореден картон за играч на домакините.

61'
  • Официално предупреден е и Хали Тиам от състава на Петър Хубчев.

60'
  • Жълт картон в състава на Черно море, пореден такъв - този път за Курьор.

59'
  • Нова смяна за "сините". Дени Алар заменя Здравко Димитров.

58'
  • Две смени в състава на Левски. Първо Франко Мазурек заменя Илия Юруков.

58'
  • Шанс за Черно море! След изпълнение на ъглов удар играч на "моряците" засече центрирането на Родриго, но все пак Милан Миятович беше на място, за да спаси.

54'
  • Спокойно начало на втората част, като Левски отново не успява да наложи някакво сериозно превъзходство на терена въпреки числения си превес.

52'
  • Начало на второто полувреме на "Тича"!

46'
  • Край на едно напечено първо полувреме на "Тича"! Двата тима се оттеглят при 1:1.

45+3'
  • Жълт картон, този път за Паулиньо от състава на "сините".

43'
  • Нова греда за "моряците"! Матиа Курьор се впусна във феноменален солов рейт по десния фланг на атаката на Черно море, надбяга Йоанис Каргас и излезе сам срещу Милан Миятович. Той стреля силно, но нацели странични стълб на вратата на Левски.

41'
  • Червен картон за Исмаил Иса! Чутовна глупост на нападателя на Черно море, който първоначално получи жълт картон за нарушение, след което беше изгонен заради реплики към съдията Ивайло Стоянов.

38'
  • Жълт картон за полузащитника на Черно море Васил Панайотов.

34'
  • Пореден жълт картон в срещата и той е на сметката на Димитрис Хантакиас.

31'
  • Голям шанс за Курьор! След атака на Мартин Минчев по левия фланг центрирането стигна до бразилеца на задната греда, но неговият удар от 10-на метра беше майсторски спасен от Милан Миятович.

28'
  • Първи ъглов удар в срещата, но изпълнението на Патрик Андраде не даде никакъв резултат.

25'
  • Левски изравнява почти мигновено! Чудесен гол извеждащ пас на Холамр Ейлфсон намери пробива без топка на Стайн Спиерингс, който успя да стигне топката първи и да прехвърли Митрович, който беше излязал неразчетено.

19'
  • Андраде също е декориран с жълт картон.

16'
  • Първи жълт картон в срещата и той е за Йоанис Каргас.

15'
  • Гол за Черно море! Исмаил Иса надигра Йоанис Каргас, но останаха съмнения за нарушение на нападателя на домакините. Той напредна по десния фланг и намери Матиа Курьор на задната греда, който не сбърка с глава за 1:0.

14'
  • Греда за Черно море! Васил Панайотов пласира центриране в малкото наказателно поле на гостите, Мартин Минчев пропусна топката, а Матиа Курьор от броени метри някак не успя да отбележи. Късмет за Левски!

11'
  • Първи шанс в срещата за домакините! Васил Панайотов намери движението на Исмаил Иса зад гърба на защитата на Левски, но от малък ъгъл той можеше само да пласира удар, успоредно на гол линията на Миятович.

8'
  • Домакините започват агресивно срещата, като действията се развиват основно в половината на Левски. Матиа Курьор и Патрик Андраде започват много агресивно срещата.