• Край на мача.

90+9'
  • валери Божиинов заменя Билал Бари.

87'
  • Втори  жълт картон за Даниел Димов! Секунди след първото си официално предупреждение, капитанът на домакините получава втори жълт картон за груб фаул и оставя своите с човек по-малко на терена.

83'
  • Жълт картон и за Даниел Димов.

82'
  • Жълт картон за Билал Бари.

82'
  • Велислав Василев заменя Илиан Илиев.

81'
  • Жълт картон за Живко Атанасов, който задържа Жозе Гомеш.

80'
  • Слаб удар на Панайотов, Микулич спасява без проблеми.

77'
  • Исмаил Иса заменя Андраде за Черно море.

76'
  • Наставникът на Левски Живко Миланов също получава жълт картон за пререкания с Илиан Илиев и главния рефер на срещата.

74'
  • Удар на Пабло Гарсия от фал, топката минава над вратата.

72'
  • Андриан Краев получава жълт какртон за удар с лакът срещу Панайотов.

70'
  • Андриан Краев заменя Марин Петков за Левски.

69'
  • Илиан Илиев центрира много добре към Васил Панайотов в наказателното поле, който стреля, но право в ръцете на Микулич.

65'
  • Хубав пробив на Илиан Илиев отдясно, който завършва с удар по диагонала, но Микулич избива в корнер.

64'
  • Илиан Илиев-младши има нужда от лекарска помощ, след като получи схващане.

59'
  • Отличен шанс за Драган Михайлович. Той получи в наказателното поле и стреля с левия крак, но топката му избяга и изстрелът се получи крайно неточен.

54'
  • Удар на Пабло Гарсия, топката рикошира в тялото на защитник на Левски и излиза в корнер.

50'
  • Начало на второто полувреме.

45+1'
  • Край на първата част.

45+1'
  • Шанс за Черно море! Родриго пробва техничен удар по диагонала с левия крак, но той отново е неточен.

45'
  • Ъглов удар за Черно море, след чието изпълнение не последва нищо интересно пред вратата на гостите.

43'
  • Красиво изпълнение на Мартини Петков. Младокът засече с крак центриране отдясно, но стреля над вратата.

40'
  • Отличен шанс за Панайотов. След изстрел на Панайотов от пряк свободен удар, топката профучава на сантиментри от напречната греда.

39'
  • Великолепна възможност за Черно море. Домакните откраднаха топката в центъра на терена и бързо организираха опасна атака. Родриго получи отдясно, навлезе в накаазателното поле и стреля силно, но неточно в аут.

34'
  • Панов центрира в наказателното поле на Левски, Илиан Илиев стреля с глава в аут.

33'
  • Пореден пропуск за Левски. Този път опасността за домакинтие дойде след изпълнение на статично положение. Топката бе центрирана от свободен удар, Георги Александров успя да върне с глава към Тома Даске, който стреля силно, но бранител на Черно море изби. Последва нов удар, този път на Билал Бари, който бе отразен Георгиев.

26'
  • Жълт картон за Васил Панайотов.

21'
  • Пабло Гарсия заменя Стефан Велев.

21'
  • Проблеми за Черно море. Стефан Велев получава травма в рамото и не може да продължи срещата.

20'
  • Жълт картон за Марин Петков за симулация.

15'
  • Поредна прекрасна възможност за "сините". Михайлович бе изведен отляво и стреля много добре по диагонала, но отново георгиев бе на мястото си и спаси.

15'
  • Уникален шанс за Левски! След центрирането от корнера Билал Бари стреля много добре с глава, но Георгиев отново успя да спаси с една ръка. Георги Александров се опита да направи добавка, но при изчистването от страна на бранител на Черно море, играчът на гостите падна на терена. "Сините" поискаха дузпа, но претенциите им не бяха уважени.

12'
  • Корнер в полза на Левски.

11'
  • Страхотен шанс за Левски! След груба грешка на Даниел Димов в отбрана, топката попадна в Билал Бари, който пое и напредна сам срещу вратаря на Черно море, но ударът му попадна право в тялото на Георги Георгиев.

8'
  • Левски започна агресивно срещата и в първите минути трайно се наставни в половината на домакините.