• Живко Миланов получава жълт картон за бавена на играта.

90+3'
  • Илия Юруков заменя Станислав Иванов.

90+3'
  • 4 минути добавено време.

90+1'
  • Радослав Василев получава жълт картон.

87'
  • Серджиу Буш заменя Костов.

85'
  • Луи Нганиони получава втори жълт картон за фаул срещу Балми. Десният бек на Левски закъсня с шпагат, за да изчисти топката, а Владимир Вълков вдигна за втори път официално предупреждение.

83'
  • Трета последна смяна в Черно море. Мартин Минчев е замене от Балми.

77'
  • Антони Белмонт заменя Богдан Вашчук. Това е първа смяна в Левски.

77'
  • Фаул за Левски почти фронтално на вратата. Живко Миланов центрира, като парти топката в близост до десния стълб на Иван Дюлгеров. Там Костов изскочи и опита да засече, но като че ли закъсня и опитът му излезе в аут.

74'
  • Радослав Василев заменя Родриго.

70'
  • Луи Нганиони получава жълт картон.

70'
  • Варненци изпълниха фаул, но Ники Михайлов улови необезпокоявано.

68'
  • Опасна контра на Левскил, но опитът на Иван Горанов бе пресечен.

68'
  • Патрик Андраде получава жълт картон за нарушение срещу Мартин Райнов.

60'
  • Аристоте Ндонгала заменя Фенуш.

58'
  • Фаулът за Черно море, който бе отсъден спорно заигра с ръка на Живко Миланов. ПОвторенията показаха, че топката се удря в гърба на футболиста на "сините". Иначе Родриго стреля, но неточно в аут.

50'
  • Начало на второ полувреме

46'
  • Край на първо полувреме

45+2'
  • Засада спря атака на Левски, в чиято основа бе Станислав Костов. Останаха съмнения в коретността на решението на страния рефер.

45+1'
  • Играта в последните минути е накъсана. А съдията Владимир Вълков дава 2 минути добавено време.

45+1'
  • Хали Тиам получава жълт картон, след грубо влизане в краката на Васил Панайотов.

41'
  • Остро центриране на Мартин Минчев отдясно. Ники Михайлов се намеси много добре и боксира.

35'
  • Фаул за Левски от удобна позиция. Иван Горанов обаче стреля високо над вратата.

34'
  • След центриране от фаул в наказателното поле на Черно море в 30-ата минута, Седрик Унтонджи понечи да играе с топката. Междувременно Иван Дюлгеров излезе и опита да боксира, но се размина и така последва тежък сблъсък във въздуха между двамата играчи, като при по-строг прочит на ситуацията „сините“ можеха да искат и нарушение. Иначе в резултат на сблъсъка бранителят на Левски остана да лежи на терена, като се наложи и намесата на лекарския екип.

30'
  • Добър пробив на Мартин Минчев от Черно море между трима. Той опита центриране, но Хали Тиам се намеси решаващо и пресече.

27'
  • Централният защитник на Левски Нуно Рейш получава първия жълт картон в мача. Това е пети жълт картон за португалеца от началото на сезона. Той 4 официални предупрежедения в Първа лига и едно за Купата.

18'
  • Левски повежда в резултата при първата си по-сериозна атака - 1:0. Иван Горанов и Луис Нганьони си взаимодействаха чудесно по левия фланг. Горанов поде атаката, разигра двойно с Нганьони, който пусна към Костов. Той успя да излъже бранител и от малък ъгъл мушна топката в мрежата на Иван Дюлгеров. Това бе 19-ти гол за Костов от началото на сезона. Благоевградчанинът еднолично оглавява листата на реализаторите в Първа лига.

16'
  • Центриране отдясно по атаката на Левски в пеналта на домакините. Богдан Вашчук направи неуспешен опит да засече ефектно.

12'
  • Фаул за Черно море отдясно по атаката. Патрик Андраде центрира в наказателното поле на Левски, където отбраната се справи добре.

10'
  • Живко Миланов пада край тъчлиянията след съприкосновение с Мехди Фенуш. Реферът прецени да  свири фаул.

4'
  • Центриране на Кононго отдясно, но Нганьони изчисти преди играч на домакините да играе с глава.