• 86’ Мазир Сула
  • 21’ Александър Колев
  • Край на мача!

90+3'
  • ГОООООЛ! Мазир Сула проби отлично по десния фланг и навлезе към вътрешността, след което завърши с изстрел по земя от границата на пеналтерията. Топката се оказа неспасяема за стража на гостите.

86'
  • Николай Пранджев се намеси отлично, за да спаси удар на Исмаил Иса.

85'
  • ГОООООЛ! Черно море осъществи пълен обрат в 80-ата минута. Цветомир Панов получи отдясно и центрира, а топката върхлетя Дани Мартин, който простреля противниковата врата със силен удар с глава.

80'
  • Смяна - Исмаил Иса заменя Атанас Илиев.

75'
  • Влатко Дробаров засече центриране на близката греда и стреля с глава. Ударът му мина опасно близо над напречната греда.

74'
  • Играчите на Крумовград загубиха топката около наказтелното си, а Николай Златев веднага шутира по диагонала, но не намери целта.

55'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първата част! Резултатът на "Тича" е 1:1!

45+1'
  • Една минута продължение на първото полувреме.

45'
  • Първи жълт картон в срещата - получава го Илиан Илиев-младши.

44'
  • Принудителна смяна - Китан Василев заменя Лукас Сантана.

41'
  • Николай Златев показа отлична техника и скорост, за да се справи с Лукас Сантана отляво. След това той пусна пас към Атанас Илиев, но нападателят бе блокиран.

41'
  • ГООООООЛ! Васил Панайотов получи в наказателното и стреля. Топката рикошира в плонжирал бранител на гостите и влезе във вратата на безпомощния Макенджиев.

34'
  • Атанас Илиев получи, обърна се и стреля с левия крак от границата на наказателното. Ударът му обаче бе блокиран.

30'
  • ГООООООЛ! Александър Колев получи центриране от Вячеслав Велев. Нападателят отигра топката с коляно, а след това успя да се завърти и да стреля, поразявайки вратата на домакините за 1:0.

21'
  • Играчите на Черно море поискаха дузпа, след като топката срещна ръката на футболист от Крумовград, който блокира центриране към Атанас Илиев. Денислав Сталев остави играта да продължи.

20'
  • Атанас Илиев шутира от трудна позиция, а след рикошет топката излезе в корнер. Гостите се справиха без проблеми с центрирането от ъгловия удар.

11'
  • Жак Пехливанов намери Алекс Колев с подаване по земя от пряк свободен удар. Нападателят на Крумовград веднага стреля, но беше спрян от противников играч.

9'
  • Атанас Илиев изведе добре Илиан Илиев, чийто удар бе блокиран. Малко след това Мазир Сула пък намери Илиан Илиев около бялата точка, а този път последва точен изстрел. Стражът на гостите Благой Макенджиев се справи.