• Центриране на Вячеслав Велев, Рафаел Фуртадо засече с глава, но над вратата на Пламен Илиев.

• Игнасио Паис  се появява в игра

76'
  • Велислав Василев влиза в игра

76'
  • Гол за Черно море. 3:0! Цветомир Панов, който се появи в игра само 4 минути по-рано, се разписа. Той отправи страхотен диагонален удар от ъгъла на наказателното поле, топката се чукна страничния стълб на вратата, пазена от Янко Георгиев, а след това влезе в мрежата.

74'
  • Едгар Пачеко влиза на терена вместо Дончев

72'
  • Клаудиу Кешеру на мястото на Иса

72'
  • Цветомир Панов влиза на терена

70'
  • 60:40% е владението на топката в полза на домакините към 65 минута на мача.

66'
  • Гол за Черно море. Даниел Мартин показа техника по левия фланг на атаката на домакините, навлезе към наказателното поле, видя Мазир Сула, който успя да се възползва от грешка в защитата на Крумовград и между трима съперници да засече топката с левия крак за 2:0.

62'
  • Момчил Цветанов влиза на мястото на Соуса

60'
  • Рафаел Фуртадо сместо Георгиев

60'
  • Джунейт Али влиза в игра

60'
  • Остро центриране на Дуду, но там нямаше негов съотборник, който да засече.

56'
  • Центриране на Васил Панайотов в наказателното поле, Даниел Димов засече с глава отблизо, но топката минава над вртата на Янко Георгиев.

49'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме. Черно море има аванс от 1:0.

45+2'
  • Жълт картон за Даниел Димов за нарушение срещу Матеус Соуса

42'
  • Гол за Черно море. Центриране отдясно по атаката в наказателното поле, Дуду овладя, пусна майсторски пас към Васил Панайотов, той падайки успя да засече и с премерен удар по земя направи резултата 1:0 в полза на Черно море.

37'
  • Мощен удар отдалеч на Серкан Юсеин, но високо над вратата на Пламен Илиев.

32'
  • Корнер в полза на Черно море. Дуду центрира, топката е изчистена от Лазар Марин, но стигна до Мазир Сула, който стреля от воле, но много неточно.

26'
  • Опасност пред вратата на Черно море. Серкан Юсеин отправи много добър диагонален удар извън наказателното поле, но топката се удари в гредата.

22'
  • Фал срещу Наско Милев точно пред наказателното поле, след изпълнението обаче не последва нищо опасно.

19'
  • Янко Георгиев лови токата след лек удар на Исмаил Иса.

17'
  • Патрик Луан опита да играе с топката в наказателното поле, но вдигайки високо крака си, което доведе до лек удар в главата на Даниел Мартин.

16'
  • Жълт картон за Наско Милев.

10'
  • Васил Панайотов за втори път успя да застраши вратата на съперника, макар този път ударът му да не беше достатъчно точен, след като прати топката над вратата на Крумовград.

9'
  • Силно начало за домакините, след като Янко Георгиев трябваше да чисти топката с вещина след удар на Васил Панайотов.

3'
  • Прекрасна инициатива. Преди началото на мача на "Тича" едно от децата на стадиона изчете стартовите състави на двата отбора.