• Жът картон за Матиа Курьор.

90+3'
  • Три минути добавено време на двубоя.

90+2'
  • Нова смяна в състава на Черно море. Коконов излиза, а на негово място влиза Живко Петков.

90+1'
  • Чудесен ъгъл на Матиа Курьор, но вратарят Николай Банков спаси.

90+1'
  • Коконов вкара топката във вратата, но бе в засада и гол няма.

88'
  • Удар на Бакари от границата на наказателното поле, но Банков се намеси добре.

87'
  • Възможност за Хасково да изравни след удар с глава на Вълчан Чанев, но защитата се справи и последва бърза контраатака за Черно море.

85'
  • Смяна в състава на Черно море. Бижев напуска, а на негово място влиза Петър Златинов, който празнува рождения си ден днес.

85'
  • Скерлев получи в ляво по фланга на Хасково и следва ъглов удар за Хасково.

84'
  • Кулибали получава медицинска помощ, след като блокира удар на Маламов.

82'
  • Маламов пусна към Чанев, който отправи удар, но без да застраши вратаря Чанович.

79'
  • Ъглов удар за Черно море. Чанев игра с топката и Хасково опитва атака.

74'
  • Димитър Алексиев е сменен от Вълчан Чанев в състава на Хасково.

74'
  • Бакари претендира за нарушение срещу него от страна на Димитър Андонов, но реферът не отсъди дузпа.

72'
  • Опасна атака за Черно море. Бакари обаче не успя да намери добре топката, за да нанесе удар.

70'
  • Удар от дистанция на Вилиян Бижев, но в страни от вратата.

69'
  • Коруджиев е сменен от Долапчиев в състава на Хасково.

67'
  • Жълт картон за Деян Лозев за задържане на Марк Клок.

66'
  • Пак Ернандес изпълнява ъгловия удар, Бижев игра с глава, но топката излиза в аут.

64'
  • Курьор центрира остро от дясно, но Тихомир Трифонов с глава чисти в корнер.

64'
  • Ернандес изпълнява ъгловия удар, центрира ниско и топката е избита. Преди това Коконов имаше претенции, че топката е ударила ръката на Марем преди да излезе в корнер.

63'
  • Смяна в състава на Черно море. Бекир Расим напуска игра, а на негово място влиза Бакари.

61'
  • Деян Лозев напредна сам и стреля от границата на наказателното поле, през центъра на защитата, стреля към левия ъгъл на вратата на Чанович, но сръбският страж реагира добре и спаси.

60'
  • Жълт картон за Стенио за нарушение срещу Владислав Узунов.

57'
  • Димитър Алексиев пробва далечен удар към вратата на Черно море, но право в ръцете на Александър Чанович.

55'
  • Добра възможност за Хасково. Коруджиев центрира, а Димитър Алексиев стреля с глава, но покрай вратата.

53'
  • Пропуск на Себастиан Ернандес, който получи фронтално срещу вратаря на Хасково, но Банков се намеси добре.

52'
  • Коруджиев изпълнява ъглов удар. Насочи топката към далечната греда, но там нямаше никой от Хасково.

52'
  • Коруджиев центрира в наказателното поле, но топката е избита.

51'
  • Ернандес напредна отдясно, но Тейнур Марем се намеси добре в защита за Хасково.

49'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

45+5'
  • Жълт картон за Иван Скерлев.

45+5'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

45+5'
  • Футболистите на Хасково заобиколиха главния рефер Мартин Стоименов, за да протестират за дузпата.

45+5'
  • Жълт картон за Кирчо Крумов.

45+4'
  • Гол за Черно море! Стенио реализира отсъдената дузпа за 1:0!

45+4'
  • Дузпа за Черно море, след нарушение срещу Бекир Расим от страна на Кирчо Крумов!

45+3'
  • 4 минути добавено време на първото полувреме, заради забавянето на играта при смяната на Акалски.

45+1'
  • Влади Узунов пробва удар от дистанция, но неточно.

45'
  • Емил Велев претендира за нарушение срещу Кирчо Крумов, каквото не бе отсъдено.

44'
  • Бекир Расим пробва директен удар, няколко футболисти опитаха да стигна до топката, но опасността пред вратата на Хасково е предотвратена.

42'
  • Марем получи жълт картон за нарушение срещу Иван Коконов.

42'
  • Ернандес получава, Курьор получи и центрира, но нищо опасно пред вратата на Хасково.

41'
  • Опасна атака за Хасково. Маламов центрира и намери Марем, който стреля с глава, но топката мина над вратата.

37'
  • Марк Клок получи жълт картон за нарушение срещу Маламов.

36'
  • Венков към Стенио, който пробва дълго подаване към Коконов, но той не успя да овладее.

36'
  • Ернандес центрира по левия фланг, но Банков се справи и лови.

34'
  • Опасно положение за Черно море. Бекир Расим пробва удар от границата на наказателното поле, но топката мина в страни от левия стълб на вратата на Николай Банков.

33'
  • Клок владее, но Тихомир Трифонов попречи на Курьор да получи топката дълбоко в наказателното поле на гостите.

29'
  • Добра атака за Хасково. Кирчо Крумов намери чудесно Димитър Алексиев и той шутира, но гол няма.

27'
  • Бекир Расим центирира в наказателното поле на гостите, Банков боксира и изчисти.

25'
  • Ернандес изпълнява ъглов удар, но защитата на гостите изчисти.

24'
  • Възможност са Бижев, който засече центриране от дясно на Кулибали, но нападателят пропусна.

23'
  • Черно море владее отляво на вратата на Хасково, Ернандес остави за Бижев на границата на наказателното поле, но топката не стигна до него.

22'
  • Иван Коконов уцели гредата на Хасково, Вилиян Бижев вкара топката във вратата, но гол няма, защото е отсъдена засада.

15'
  • Коруджиев владее, но Бекир Расим спира нападението на гостите.

15'
  • Принудителна смяна в състава на Хасково. Вратарят Акалски ще напусне игра, а на вратата на гостите застава Николай Банков.

13'
  • Вратарят Кирил Акалски получи медицинска помощ, след сблъсъка с Бижев в предишната атака.

12'
  • Алексиев пусна към Лозев, но атаката на Хасково бе спряна. Черно море реагира с бърза контраатака, като Стенио пусна към Бижев, но вратарят на гостите Акалски стигна пръв до топката.

10'
  • Нова атака за Черно море, но играта е спряна заради нарушение. Иван Коконов получи удар в главата при сблъсък със защитник на Хасково.

7'
  • Гостите пробват нападение по десния фланг, но защитник на Черно море изби в тъч.

4'
  • Атака за Черно море, но Вилиян Бижев не успя да овладее добре топката в предни позиции и вратарят на Хасково лови.

4'
  • Първи опит за обстрел към вратата на домакините. Димитър Алексиев отправи удар, но неточно.

2'
  • НАЧАЛО НА МАЧА

1'
  • Двубоят можете да проследните тук - минута по минута, както и да гледате в Gong Play и по Diema Sport.