• Смяна в Черно море, на мястото на Букаси, влиза Панайотов.

• Гол за Етър! Боджадж матира Дичевски с перфектен удар от границата на наказателното поле

51'
  • Иса с шанс да се разпише, но Купенов изчисти напред

49'
  • Отлична атака за Етър. Пехливанов излезе на голова позиция и очи в очи с Дичевски, пробва да го прехвърли, но вратарят показа класа и спря топката.

48'
  • Етър стартира мощно през втората част и организира добра атака, която обаче завърши безславно, а топката отиде в ръцете на Дичевски.

47'
  • Старт на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45'
  • Атака за Етър, Кацаров потърси Здравко Илиев в наказателното поле на Черно море, но последният беше в положение на засада.

45'
  • Добра атака за Етър, Кацаров намери добре Йорданов, но отлична игра на Димов не позволи на гостите да осъществят опасна атака.

42'
  • Две центрирания в наказателното поле на Черно море, първо Здравко Илиев центрира отдясно, а след това упражнението беше повторено от Огнянов отляво, но до опасност пред Дичевски така и не се стигна.

40'
  • Удар на Тонислав Йорданов не намери целта

35'
  • Дичевски със страхотна намеса, след центриране отляво по атаката на Етър, топката попадна в Йорданов, той не успя да нанесе добър удар, Дичевски първоначално само отклони кълбото, но след това уверено улови и спаси отбора си от изравняване.

33'
  • ГОЛ за Черно море! Мехди Букаси откри резултата в полза на Черно море, след като съумя с плътен далечен удар да матира вратаря на гостите от Етър. Това е и първо попадение за него с екипа на Морето

27'
  • Корнер за Черно море, след изпълнението не последва опасност за вратата на Иванов

25'
  • Опасна атака за Черно море. Курьор овладя кълбото в наказателното поле, но не се разбра с Патрик Андраре и бранител съумя да избие топката напред към центъра на терена

21'
  • Корнер за Черно море. Последва центриране на Илиев, но отбраната във "виолетово" се справи.

17'
  • Корнер за Етър. Огнянов центрира, бранител на домакините се справи със ситуацията и изчисти кълбото напред.

12'
  • Центриране в наказателното поле на Етър отляво, Иванов излезе уверено и улови кълбото.

10'
  • Атака за Черно море, Илиев пусна топка към Иса, но атаката не намери добро продължение и топката излезе в аут.