• Смяна в Черно море - влиза Фоде Гираси, излиза Енрике.

75'
  • Втори жълт картон за ​Жозе Гомеш, който фаулира Мазику и остави своите с човек по-малко.

73'
  • Шанс! Цветомир Панов премина през защитата на ЦСКА отляво и даде успореден пас за Жозе Гомеш, но нападателят на Черно море се размина с топката.

72'
  • Жълт картон за Жозе Гомеш.

69'
  • Жълт картон за Брадли Мазику.

68'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Асен Дончев, излиза Чатакович.

61'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Гостите от София откриха резултата в 61-ата минута, когато Брадли Мазику даде вляво за Греъм Кери. Ирландецът овладя, вдигна глава, след като бе необезпокояван и даде остър пас по земя пред вратаря Георгиев. Бранителят Живко Атанасов действа безхаберно и не парира топката, която бе отиграна от Кайседо, който отблизо матира стража на варненци - 1:0 за ЦСКА.

61'

61'
  • Удар! Панов стреля отляво по диагонала посока вратата на столичани, а Евтимов с една ръка прати топката в ъглов удар.

55'
  • Ефектно спасяване на Евтимов след опасен шут на Андраде.

50'
  • От голлинията! Стефан Велев елиминира елегантно Юрген Матей по земя в наказателното поле на ЦСКА. Той отправи удар, а Евтимов блокира, но топката се запъти към вратата на ЦСКА, но в сетния миг Томас Лам изчисти в ъглов удар.

47'
  • Старт на второто полувреме!

• Край на първата част!

45+1'
  • Шут! Хамза Чатакович овладя пред наказателното поле на домакините и реши да стреля фронтално, макар да имаше възможност вляво и дясно. Ударът му обаче бе отразен от Георгиев.

39'
  • Спасяване! "Червените" от София допуснаха много груба грешка, след като Ахмедов изчисти слабо топката към границата на наказателното поле на ЦСКА. Там бе Пабло Гарсия, който шутира от воле, но Евтимов със зрелищна намеса прати топката в ъглов удар за Черно море.

29'
  • Жълт картон за Родриго Енрике.

25'
  • ГРЕДА! ЦСКА нацели гредата след фантастично изпълнение на Чатакович. Кайседо отигра с глава отляво топката и я подаде за Чатакович, който овладя и стреля от въздуха. Топката прехвърли Георги Георгиев, но "облиза" напречната греда след красивото изпълнение.

22'
  • Леандро Андраде от Черно Море копна топката в наказателното поле, но съотборникът му не успя да се възползва от ситуацията.

12'
  • Шанс! Живко Атанасов стреля от изгодна позиция в наказателното поле, след като топката попадна пред него, но опитът му с десния крак бе кошмарно неточен - аут.

10'
  • Шанс за варненци! Топката бе центрирана в наказателното поле на ЦСКА, а Родриго Енрике отигра с глава, но Евтимов спаси. Все пак бе отсъдена и засада, защото юношата на Бенфика бе в положение на такава.