• Какъв шанс за Черно море! Мазир Сула центрира от свободен удар в наказателното поле, където Живко Атанасов успя да стреля с глава, а топката се насочваше под гредата, но отново Евтимов показа чудесен рефлекс и изби кълбото в гредата, а след това излезе в корнер.

90+6'
  • Край на мача! Черно море и ЦСКА не успяха да си отбележат попадение!

90+6'
  • Капитанът на ЦСКА Мено Кох беше изгонен за два жълти картона в петата минута от добавеното време на мача.

90+5'
  • Четири минути добавено време на мача

90+1'
  • Жълт картон за Йоан Баи от ЦСКА.

84'
  • Нова страхотна възможност за домакините! Живко Атанасов изведе с дълъг пас Матиас Курьор сам срещу Евтимов, като този път Вено Кох увисна, но отново вратарят на „червените“ спаси удара на нападателя.

80'
  • Промяна и в състава на гостите – Жуниор Нзила замени Иван Турицов.

78'
  • Шанс за „моряците“! Мартин Дичев центрира отляво в наказателното поле, където Кери изобщо не понечи да попречи на Велислав Василев да скочи и да нанесе страхотен удар с глава, но Евтимов се хвърли в левия си ъгъл и спаси.

78'
  • Втората смяна – Калин Георгиев влезе на мястото на Николай Златев.

75'
  • Нова двойна смяна за „моряците“ – Мартин Дичев смени Виктор Попов.

75'
  • Добра атака на Черно море! Курьор напредна отляво и намери Денислав Ангелов, който обаче бе затворен отлично от Мено Кох и не успя да завърши добрата атака с попадение.

69'
  • Денислав Ангелов  пък смени Мартин Милушев в тима на домакините.

69'
  • Втората смяна – Матиас Курьор смени Закария Беншаа.

62'
  • Двойна промяна в състава на Черно море – Велислав Василев замени Евгений Сердюк.

62'
  • Още една рокада в състава на „червените“ – Маурисио Гарсес смени Брайън Морено.

59'
  • Нова смяна за ЦСКА. Федерико Варела замени Тибо Вион.

55'
  • Удар! Мазир Зула стреля от дистанция, но право в ръцете на Димитър Евтимов.

53'
  • Възможност за Черно море! „Моряците“ организираха опасна атака, която завърши с центриране към непокрития Сердюк, но много малко не достигнаха на украинеца да засече в празната врата.

49'
  • Жълт картон за Евгений Сердюк от тима на домакините.

47'
  • Смяна на почивката за ЦСКА – Яник-Сони Вилсдхут замени Томас Лам.

46'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първата част!

45+4'
  • Жълт картон за Николай Златев от Черно море.

45+1'
  • Три минути добавено време на първата част

45+1'
  • Официално предупреждение и за Иван Турицов от състава на гостите.

44'
  • Първи жълт картон и за играч на ЦСКА. Той е за Мено Кох.

36'
  • Удар! Калоян Кръстев се извиси най-високо на първа греда след центриране от корнер на Греъм Кери в наказателното поле, но нападателят стреля покрай вратата с глава.

33'
  • Първи жълт картон в мача. Той е за Закария Беншаа от Черно море за симулация.

32'
  • Отмениха дузпа в полза на Черно море! Томас Лам фаулира Закария Беншаа в наказателното поле и главният съдия Ивайло Стоянов първоначално посочи бялата точка. Впосдествие обаче той промени решението си, след като сам изгледа ситуацията със системата ВАР и отсъди, че няма 11-метров наказателен удар. Отсъден бе само корнер.