• Опасен удар от границата на наказателното поле на Галин Иванов минава покрай вратата.

88'
  • Удар! Страхотно центриране на Родриго Енрике към Родриго Вилела, който стреля с глава, но Наумов улови.

85'
  • Иван Дюлгеров се намеси много добре и предотврати сигурен гол за ЦСКА 1948 след пас на Васил Шопов.

84'
  • Смяна в ЦСКА 1948 - влиза Ивайло Чочев, излиза Юсеин.

82'
  • Смяна в Черно море - влиза Георги Божилов, излиза Иса.

80'
  • Жълт картон за Серкан Юсеин.

70'
  • Намеса на Венцислав Василев прати топката в ъглов удар след центриране отдясно на Панайотов, но топката премина доста близо край страничния стълб на Наумов.

69'
  • Смяна в Черно море - влиза Родриго Вилела, излиза Андраде.

68'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА 1948! Мартин Камбуров бе точен от наказателния удар и поведе гостите напред в резултата.

63'
  • Дузпа за ЦСКА 1948! Наказателният удар бе отсъден за нарушение на Виктор Попов срещу Галин Иванов в наказателното поле.

62'
  • От голлинията! Изключителен шанс за Черно море се откри в тази ситуация. Топката бе центрирана от корнер, а Димов отклони леко с глава. Топката отиде към Исмаил Иса, който стреля, но Васил Шопов от голлинията изби напред.

61'
  • Смяна в ЦСКА 1948 - влиза Ангел Бастунов, излиза Д. Александров.

58'
  • Удар на Родриго след пас на Панайотов от движение, но болезнено неточно - аут.

49'
  • Шанс! Топката бе центрирана отляво в наказателното поле на ЦСКА 1948 от Цветомир Панов. Първо Курьор се размина да засече, а след него и Исмаил Иса и топката отиде аут.

48'
  • Старт на втората част!

• Край на първата част!

• Пропуск! Грандиозен шанс за ЦСКА 1948 - Александър Александров центрира брилянтно отдясно за Мартин Камбуров, който причудливо бе оставен непокрит на няколко метра пред вратата на Дюлгеров. Камбуров опита удар с глава в далечния ъгъл на Дюлгеров, но топката премина встрани.

44'
  • Жълт картон за Галин Иванов, който симулира "фаул" и реферът не се "върза" на идеята му.

41'
  • Удар на Велев от границата на наказателното поле срещна коляното на Шопов, а след това и ръката му. Топката стигна до Андраде, който също шутира, но покрай вратата. "Моряците" поискаха дузпа, но такава не бе отсъдена.

31'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА 1948! Гостите изравниха резултата във Варна след малко по-малко от половин час игра. Васил Шопов елиминира феноменално на аутлинията Виктор Попов и центрира към Галин Иванов, който бе непокрит и от 12 метра матира Дюлгеров.

29'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Домакините откриха резултата чрез Матиас Курьор. Родриго получи вдясно и елиминира с едно движение Димитър Пиргов. Александър Александров увисна във въздуха, а Матиас Курьор с глава матира Наумов.

21'
  • ЦСКА 1948 центрира топката от свободен удар чрез Галин Иванов, но удар на Камбуров бе анемичен и не предизвика смут в отбраната на варненския тим.

19'
  • Удар! Леандро Андраде от Черно море наказа грешка при изнасянето от защитата на "червените". Той стреля, но неточно.

12'
  • Шанс! Домакините създадоха добро нападение отляво, а Курьор влезе смело в наказателното поле на ЦСКА 1948. Той опита успореден пас вдясно за Иса, но в сетния миг Димитър Пиргов предотврати опасност пред вратата на Дануел Наумов.