• Край на мача

90+6'
  • ЦСКА 1948 остава с 10 души! Райън Бидунга спира откъсващия се Уеслен Жуниор и реферът Георги Гинчев му показа втори жълт картон, който го изпрати преждевременно в съблекалнята.

90+3'
  • Жълт картон за Стив Фуртадо от гостите.

86'
  • Последна смяна в състава на ЦСКА 1948 - завърналият се бразилец Октавио заема мястото на сънародника си Талис

84'
  • Другата промяна е влизането на Едгар Пачеко вместо Дуду

76'
  • Поредна промяна в тима на домакините - Николай Златев отстъпва мястото си на Мартин Милушев.

76'
  • Жълт картон и за Симеон Василев от ЦСКА 1948.

76'
  • Жълт картон за резервата на гостите Евгений Сердюк

70'
  • Успоредно центриране на Панайотов отдясно затрудни "червената" отбрана, но Николай Златев отблизо шутира в тялото на Петър Маринов. В последвалото меле най-съобразителен се оказа Фуртадо, който изчисти в корнер.

69'
  • Още една смяна за гостите - Умарбаев напуска, за да влезе Том Рапнуи

68'
  • Смяна в ЦСКА 1948 - Сердюк влиза, Илиевски излиза

68'
  • Мазир Сула проби отдясно и центрира ефектно, което предизвика разбъркване пред вратата на гостите, но до удар не се стигна.

67'
  • Още една промяна в Черно море - капитанът Даниел Димов отстъпва мястото си на Игнасио Паис.

67'
  • Смяна и в Черно море - Уеслен Жуниор заема мястото на Андреяс Калкан

67'
  • Втора смяна за гостите - дебютантът Касиано Бузон влиза, Бирсент Карагарен излиза

60'
  • Претенции за дузпа на ЦСКА 1948! Бирсент Карагарен се промъкна между Васил Панайотов и Дани Мартин и нахлу в наказателното поле на домакините, където падна след съприкосновение с Влатко Дробаров. Реферът явно прецени, че контактът е бил твърде лек и даде знак играта да продължи. ВАР арбитърът Валентин Железов явно прие решението на Георги Гинчев, тъй като не го извика да прегледа ситуацията на монитора.

57'
  • Първи ъглов удар за гостите, след като удар на Емил Ценов рикошира в бранител на Черно море

49'
  • Смяна в състава на ЦСКА 1948 - излиза Марто Бойчев, влиза Емил Ценов

46'
  • Старт на второто полувреме

46'
  • Край на първата част, която завършва без гол.

45+4'
  • Ново спасяване на вратаря на ЦСКА 1948! Отново Мазир Сула шутира, този път по диагонала, но Маринов е на мястото си и изби.

44'
  • Жълт картон за халфа на гостите Парвизджон Умарбаев

42'
  • Чудесно спасяване на Петър Маринов! Дуду подхвана атака през центъра и продължи към Мазил Сула, който от 20-ина метра отправи плътен удар, но стражът на ЦСКА 1948 се разтегна и изби в корнер.

41'
  • 16-годишният халф на гостите Марто Бойчев задържа топката пред наказателното поле и реши да потърси изненада с шут от дистанция. Ударът му обаче бе много неточен и Пламен Илиев спокойно изгледа топката.

38'
  • Жълт картон за северномакедонския централен защитник на Черно море - Влатко Дробаров, който реагира остро срещу решението на съдията да отсъди негово нарушение срещу сънародника му Марио Илиевски.

35'
  • Съдията Георги Гинчев спира играта, за да може футболистите на двата отбора да се освежат край тъчлинията, тъй като температурите в морската ни столица са доста високи.

30'
  • Първи точен удар в мача - отправи го бразилецът Дуду, но не успя да затрудни вратаря на гостите Петър Маринов, който улови топката без проблеми.

29'
  • Шут на Ради Кирилов от дистанция не намери очертанията на вратата на Черно море.

24'
  • Жълт картон за защитника на ЦСКА 1948 - Райън Бидунга, който събори откъсващия се отдясно Николай Златев.

16'
  • Халфът на "моряците" Панайотов пресира Талис пред наказателното поле на гостите, отне му топката и излезе очи в очи срещу Маринов, но шутира покрай вратата. Чак след това реферът Георги Гинчев отсъди нарушение в атака на Панайотов.

14'
  • Хубава атака на домакините изведе Андреяс Калкан на добра позиция в наказателното поле, но ударът му беше блокиран от Стив Фуртадо.

13'
  • Шут на дебютиращия за Черно море - Дуду минава далеч от вратата на ЦСКА 1948.

7'
  • Дълго подаване изведе Радослав Кирилов зад отбраната на домакините и капитанът на ЦСКА 1948 отправи страхотен удар от въздуха , който бе избит от вратаря Пламен Илиев, а добавката на Бирсент Карагарен мина над вратата. Асистент-съдията обаче вдигна флага за засада и дори Кирилов да беше вкарал, голът нямаше да бъде зачетен.