• Сериозна тактическа битка на стадион "Тича". Двата тима са допълнително затруднение от сериозния дъжд и тежкия терен във Варна.

• Стелиян Добрев заменя Галин Иванов за състава на гостите.

• Поредно официално предупреждение. Климентов от ЦСКА 1948 получава жълт картон.

60'
  • Жълт картон за Марио Топузов за нарушение срещу Леандро Андраде в центъра на терена.

59'
  • Уникален шанс за ЦСКА 1948! Галин Иванов извежда отлично Денислав Ангелов зад отбраната на Черно море. Нападателят излиза очи в очи с варатаря Дюлгеров, но след като преодоля стража на домакините не успя да достигне топката и тя излезе в аут.

49'
  • Жълт картон за Родриго Енрике.

46'
  • Родриго заменя Велислав Василев за Черно море.

46'
  • Емил Мартинов е заменен от Ивайло Климентов за ЦСКА 1948.

46'
  • Начало на втората част.

45+2'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Опит за удар на Емил Мартинов, който обаче е крайно неточен.

43'
  • Жълт картон за старши треньора на Черно море Илиан Илиев, който отново репликира съдията за негово отсъждане.

39'
  • Жълт картон за Велислав Василев.

35'
  • Нов груб фал на Емил Мартинов, този път срещу Велислав Василев. Домакините имат сериозни претенции за жълт картон за футболиста на гостите, който само преди няколко минути също бе декориран в жълто.

33'
  • Евгений Сердюк стреля от прекия свобдоен удар, но праща топката покрай левия страничен стълб.

31'
  • Жълт картон за Емил Мартинов за нарушение срещу Сердюк пред наказателното поле на ЦСКА 948.

30'
  • ГООООЛ за Черно море! След центрирането от ъгловия удар, Влатко Дробаров хитро пропусна топката, която попадна при непокрития Даниел Димов около точката на дузпата. Капитанът на домакините стреля с глава в левия ъгъл на вратата за 1:0.

28'
  • Нов корнер в полза на Черно море.

28'
  • Принудителна смяна за Черно море. Цветомир Панов получава травма и е заменен от Мартин Дичев.

17'
  • Страхотен изстрел на Емил Мартинов, Дюлгеров избива със сетни усилия. Ъглов удар за гостите.

15'
  • Мощен шут на Евгений Сердюк, който бе изведен отлично от Леандро Андраде отляво. Даниел Наумов обаче се намеси решително и изби в ъглов удар.

12'
  • Грубо влизане на Денислав Александров в краката на Живко Атанасов, но футблистът на гостите остава безнаказан.

10'
  • Първо интересно положение в мача. Мартинов центрира отлично в наказателното поле на Черно море, където Денислав Ангелов не успя да овладее добре и да отправи удар. Намесата на Иван Дюлгеров също не бе на висота, но впоследствие бе отсъдено нарушение в нападение.