FT

2 : 0

• 50’ Исмаил Иса
  • 68’ (д) Мартин Минчев
  • Край на двубоя на "Тича". Момчетата на Илиян Илиев спечелиха важни 3 точки в първия сблъсък на efbet Лига.

90+4'
  • Три минути добавено време на мача.

90+1'
  • Втора смяна в състава на домакините. Емил Янчев заменя Васил Панайотов.

88'
  • Последна смяна в състава на Ботев. Станислав Шопов заменя Лазар Марин.

80'
  • Нов шанс на контраатака на Черно море! Аристоте Ндонгала изведе Мартин Минчев, който просто трябваше да плъзне топката към Родриго Енрике на далечната греда, който щеше да има възможност да вкара на празна вката. Минчев обаче подаде зад гърба на колегата му в атаката на Черно море и така и не се стигна до шут към вратата на Аргилашки.

79'
  • Втора смяна в състава на Ботев. Марко Перван заменя Лъчезар Балтанов.

73'
  • Първа смяна и за гостите. Джонатан Перейра заменя Антонио Вутов.

68'
  • Втора дузпа за Черно море и този път гол! Нов наказателен удар за състава на домакините беше отсъдена след фаул на Аргилашки срещу Даниел Димов. Зад топката този път застана Мартин Минчев и той не сбърка от 11 метра за 2:0.

67'
  • Пропуск от точката на дузпата за Черно море! Антонио Вутов от състава на Ботев събори Родриго Енрике, след което потърпевшият взе топката, но ударът му от 11 метра беше париран майсторски от Аргилашки.

65'
  • Огромен шанс за Черно море! След чудесен извеждащ пас и огромно неразбирателство между централните защитници на Ботев Мартин Минчев остана само срещу стража Георги Аргилашки, но от няколко метра стреля право в краката му.

60'
  • Първа смяна в двубоя. Гомлайсторът Исмаил Иса отстъпва място на Жордао Кардосо.

58'
  • За малко 2:0 за Черно море! Енрике отново беше намерен с пас по крилото и пласира хубаво центриране на задната греда, където обаче се размина с топката Мартин Минчев.

55'
  • Гол за Черно море! Чудесен пас на Родриго Енрике, който получи топката между линиите на Ботев и плъзна страхотно извеждащо подаване към Исмаил Иса. Таранът не сбърка очи в очи с Георги Аргилашки, за да направи резултата 1:0.

50'
  • Начало на втората част във Варна!

45+2'
  • Край на първото полувреме! 0:0 на "Тича", но гостите може да съжаляват повече.

45+2'
  • Претенции за дузпа за Черно море, но реферът Станислав Тодоров не сметна, че има фаул срещу Васил Панайотов в наказателното поле.

44'
  • Проблеми за Филип Филипов след сблъсък край тъчлинията. Той все пак успява да стане и да продължи мача.

39'
  • Центриране в наказателното поле на Ботев, но Георги Аргилашки се справи добре, за да хване топката от въздуха.

35'
  • Нов огромен шанс за Ботев! Тодор Неделев намери с чудесен пас нахлуващия зад защитата на Черно море Еберт Кардосо, който преодоля отчаяния шпагат на Мирослав Енчев. Кардосо обаче не успя да прехвърли стража Митрович, за да остави резултата 0:0.

25'
  • Първи жълт картон и той е на сметката на Фернандо Виана от състава на Ботев Пловдив.

23'
  • Огромен шанс за Ботев! След центриране в наказателното поле топката беше отклонена за Антонио Вутов, който не успя да преодолее Миодград Митрович от не повече 10 метра разстояние. След спасяването на Митрович с чудесна намеса се отчете и Мирослав Енчев, за да предотврати нов изстрел на Вутов.

20'
  • Първи корнер в двубоя на сметката на Черно море, но гостите се справиха без особени затруднения.

9'
  • Умерено начало на двубоя без особени голове положения за нито един от двата отбора.