• Три минути е добавено време на двубоя.

• Мартин Костадинов от Черно море отстъпи мястото си на Николай Минков.

85'
  • Радослав Апостолов влиза за Ботев, излиза Бризола

83'
  • Корнер за Черно море. След центирането не последва опасност за вратата на Ботев.

76'
  • Смяна в Ботев. Милко Георгиев заменя Крум Стоянов.

75'
  • Жълт картон за Георги Илиев за нарушение в центъра на терена.

74'
  • Георги Илиев изпълни добре пряк свободен удар, но Георгиев изчисти кълбото напред.

69'
  • Георги Илиев влиза на мястото на Балджийски в състава на Черно море.

67'
  • Пряк свободен удар за Ботев. Добро центриране беше последвано от безопасен удар на Генев, който мина встрани от вратата.

59'
  • Пряк свободен удар за Черно море. Центриране в наказателното поле, топката беше отправена към Траянов, но там отбраната на Ботев се справи.

57'
  • Тодор Паланков получи жълт картон за нарушение срещу Косоко.

56'
  • Траян Траянов получи жълт картон

53'
  • Жълт картон за Лазар Марин за нарушение

52'
  • Опасност пред вратата на Ботев, Марин изчисти от голлинията

51'
  • Балджийски центрира добре отдясно в наказателното поле на Ботев, Кузма не успя да стигне до кълбото, а Георгиев улови кълбото.

49'
  • Корнер за Ботев. След центрирането в крайна сметка домакините се справиха със ситуацията.

47'
  • Първа смяна в състава на Ботев. Меледже излиза, влиза Косоко

47'
  • Начало на второто полувреме на двубоя в Каварна.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Коконов изпълни поредният корнер за домакините, но отново атаката на Черно море не беше опасна

45+1'
  • Минута е допълнителното време на първата част.

45'
  • Корнер за Черно море. След центрирането на Коконов не последва опасност за Георгиев.

43'
  • Опасна атака на Ботев. Виана не успя да стигне до топката, след като беше изпреварен от Щром.

42'
  • Корнер за Черно море. След разбъркване пред вратата на Ботев след центрирането ситуацията не беше опасна за вратата на пловдивчани.

38'
  • Пряк свободен удар за Черно море. Венков центрира към наказателното поле на Ботев, но до голова опасност пред вратата на пловдивчани не се стигна.

36'
  • Меледже получи жълт картон за нарушение

32'
  • След корнера домакините се справиха със ситуацията.

23'
  • Виана стреля опасно, но след намеса на отбраната на домакините спечели само корнер.

22'
  • Корнер за Черно море. След центрирането Даниел Георгиев стреля право в ръцете на Георгиев.

21'
  • Балджийски пробва опасен удар към вратата на Ботев, но ударът му мина встрани от вратата.

20'
  • Марек Кузма изравни резултата с удар от няколко метра като не остави шансове на вратаря на Ботев - Георгиев.

12'
  • Лъчезар Балтанов откри резултата, след като се възползва от лека грешка на Щром и успя да се разпише.

10'
  • Корнер за Черно море. След изпълнението на корнера, топката излезе в аут.

7'
  • Коконов центрира след изпълнението на корнера, но отбраната на гостите се справи.

3'
  • Костадинов опита успореден пас към вратата на Ботев, но Панов изчисти в корнер.