• Още една промяна в Ботев - Андерсон Барбоса заменя Станислав Шопов

86'
  • Първа смяна и в Ботев - Антонио Вутов е заменен от Иван Василев

83'
  • Жълт картон за Антонио Вутов за реплика срещу рефера Николай Йорданов. Голмайсторът на Ботев е бесен, че не е отсъден фаул срещу него и показва окървавената си глава, но и това не го спасява от официално предупреждение.

83'
  • Отново Курьор е неуловим за защитата на Ботев, но този път ударът е отразен от вратаря Георгиев

80'
  • Страхотна възможност за Черно море - Денислав Ангелов елегантно извежда Курьор зад защитита на гостите, но прехвърлящият му удар е избит пред голлинията от Станислав Работов.

79'
  • Първа смяна в Черно море - Николай Златев влиза на мястото на Даниел Стоянов

71'
  • Отличен пробив на Фабио Бурбано завършва с пас към Вутов, но ударът на голмайстора за Ботев е блокиран

70'
  • Грешен успореден пас на Тодор Неделев в средата на терена позволява на домакините да организират бързо слизане към вратата на Георгиев. Мартин Милушев е изведен отдясно на наказателното поле, последва меко центриране към Курьор и с общи усилия гостите успяват да изчистят в корнер.

66'
  • Антонио Вутов открива резултата с фанастичен гол - 1:0 за Ботев. Той получи топката в наказателното поле и с вълшебен удар по диагонала с левия крак и с помощта на гредата прати топката неспасяемо във вратата на Митрович.

54'
  • Добро включване в атака на Цветомир Панов отляво, но ударът му е блокиран от защитник на Ботев

53'
  • Левият бек на Ботев Лазар Марин с глава стига първи до топката в наказателното поле след центриране от фаул, но топката минава встрани от вратата

47'
  • Старт на втората част на двубоя във Варна

45+2'
  • Край на първото полувреме, двата отбора се оттеглят за почивка при 0:0

45+1'
  • Бърза контраатака на Ботев, в основата на която е Тодор Неделев, извежда Джонатан Перейра на добра позиция в наказателното поле, но бразилецът изпусна момента за стрелба, а след опита му да върне топката в наказателното поле, топката е изчестена от бранителите на Черно море

42'
  • Капитанът на Ботев Тодор Неделев шутира от границите на наказателното поле, топката минава над гредата

31'
  • Чудесна възможност за гол се открива пред Курьор, но вратарят на Ботев Георгиев показва класа и избива в корнер. До нея се стигна след грешка на Филип Филипов, който без да е подложен на натиск, подари топката на нападателя на Черно море