• Край на мача, Черно море победи Берое с 2:0.

• Смяна за домакините - влиза Стефан Станчев, излиза Виктор Попов.

• ГОЛ! Мартин Минчев изпълни хладнокръвно дузпата и удвои актива на Черно море.

86'
  • Дузпа за Черно море!

85'
  • Дузпа за Черно море, след като Родриго Енрике стреля, ударът му бе париран, но Александър Василев извърши нарушение срещу играча на домакините в наказателното поле.

84'
  • Берое извади късмет, след като резервата Ндонгала пропусна чудна възможност за удвояване не резултата.

80'
  • Смяна за Черно море - влиза Аристоте Ндонгала, излиза Кики.

78'
  • Смяна за Берое - влиза Педро Еуженио, излиза Рубен Бригидо.

75'
  • Жълт картон за Васил Панайотов.

71'
  • Жълт картон за Родриго Енрике.

70'
  • Смяна за Берое - влиза Вандерсон Коста, излиза Ибрахима Конте.

65'
  • Голям шанс за Черно море! Исмаил Иса можеше да удвои актива за своя отбор, ала се зачуди да стреля, ли, да подава ли. В крайна сметка стреля, но много късно, а Пламен Колев се намеси.

59'
  • ГРЕДА! Берое нацели гредата на Черно море и последва удар на Виктор Генев след центриране, но топката бе избита от Димитри Хантакиас във витален момент

57'
  • Удар на Рубен Бригидо с левия крак, но топката прелетя край левия страничен стълб на вратаря на Черно море - Миодраг Митрович.

52'
  • На полувремето: Черно море - Берое 1:0.

45'
  • ШАНС! Черно море направи солидна атака, която бе завършена с хубав удар от Мартин Минчев, но красива реакция от Пламен Колев предотврати втори гол за домакините.

43'
  • Жълт картон за Патрик Андраде, след като играчът на Черно море бе залъган от Иван Бандаловски и го препъна.

43'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Васил Панайотов направи страхотно дълго подаване към Исмаил Иса, който бе изпуснат от Александър Василев. Нападателят на варненци спринтира и стреля по диагонала, откривайки резултата за "моряците".

38'
  • Шанс за Черно море! Домакините създадоха добра атака отляво чрез Мартин Минчев. Младокът напредна със спринт, след като бе изпуснат от отбраната на Берое и стреля с левия крак, но Пламен Колев се намеси добре и отрази удара на Минчев.

35'
  • След 30 минути игра на "Тича" виждаме здрава борба между двата отбора, но и не много футболни качества от тимове, които са способни да ни предложат солиден сблъсък по българските терени.

30'
  • Жълт картон за Даниел Димов, който влезе цинично в краката отзад на Рубен Бригидо, възпирайки атака на Берое.

27'
  • Двоен шанс за домакините! Удар на Дани Кики бе блокиран от Александър Василев, а топката отиде вдясно за Родриго. Той опита нещо средно между удар и центриране, което обаче отлетя в тъч за гостите.