1 : 0

• 81’ Васил Панайотов
  • Край на срещата! Черно море победи Арда с 1:0

90+4'
  • ГООООООООЛ! Васил Панайотов открива резултата, след като получи пас в наказателното поле, пое топката с гърди и с хубав удар успя да преодолее вратаря на Арда

81'
  • В 79-та минута се стигна до най-доброто положение за гол и то бе пред вратата на Черно море. Абубакар Тунгара си поведе силно топката, но успя да направи двойно подаване с Преслав Боруков. Тунгара излезе сам срещу Дюлгеров, но националният страж направи феноменално спасяване за да запази суха мрежа.

79'
  • Илия Юруков напуска, а в игра се появява Радослав Цонев

77'
  • Иван Тилев на мястото на Иван Коконов до края на срещата

77'
  • Капитанът на домакините - Даниел Димов, е заменен от младия Велислав Василев

72'
  • Първа промяна и за Арда. Ел Мами Тетах отстъпва мястото си на Станислав Иванов

68'
  • Мишаел е другят ход на Илиян Илиев от резервната скамейка. Той заменя Едгар Пачеко

64'
  • Брено Тейшейра заменя Атанас Илиев в състава на Черно море

64'
  • Абубакар Тунгара е първият футболист на арда с жълт картон

60'
  • Черно море отговори много бързо. След ъглов удар Даниел Димов надскочи всички и стреля с глава, но топката премина на сантиметри от лявата греда на вратата пазена от Господинов.

53'
  • Веднага след началото на втрото полувреме Арда отбеляза гол, но той бе отменен заради засада. Тунгара изведе Преслав Боруков, който прати топката в мрежата, но беше зад линията на бранителите в зелено-бяло

46'
  • Начало на вторите 45 минути

46'
  • Край на първата част

45+2'
  • Пабло Грасия също получи жълт картон, след груб фал в средата на терена срещу Абубакар Тунгара

42'
  • Цветомир Панов получи първия жълт картон в мача. Левият краен бранител задържа Ел Мами Тетах и беше официално предупреден от главния съдия

32'
  • Пабло Гарсия шутира от дистанция, но ударът му с левия крак не намери целта.

18'
  • Домакините продължиха с атаките и организираха много добро нападение чрез Васил Панайотов и Атанас Илиев. Последният подаде към Алекс Фернандес, който стреля, но ударът беше блокиран от бранител в светлосиньо

5'
  • Още в началото на срещата Черно море получи шанс да стреля от пряк свободен удар към вратата на Арда след нарушение срещу Атанас Илиев. Потърпевшият стреля към вратата и затрудни Анатоли Господинов, но топката беше изчистена.