• Черно море остава с 10 души на терена. Жордао Кардозо получава втори жълт картон за фаул в центъра срещу Иван Коконов и е изгонен.

• Александър Георгиев получава жълт картон за нарушение срещу Жордао Кардозо

61'
  • Първи жълт картон и за Черно море - получава го Жордао Кардозо

61'
  • Грешка на Жордао Кардозо позволява на гостите да изпълнят бързо странично хвърляне и Делев нахлу в наказателното поле. Нападателят на Арда центрира остро по земя, но с общи усилия "моряците" успяват да предотвратят опасността.

58'
  • Невероятен пропуск на Денислав Ангелов пред вратата на Арда. Вълшебен пас на Матиас Курьор изведе младока очи в очи с Месут Юсуф, но той направи по-трудното - шутира в аут.

51'
  • Жълт картон и за Емил Мартинов за реплика срещу съдията Радослав Гидженов

50'
  • Играта на стадион "Тича" е подновена със сигнала на Радослав Гидженов за начало ва второто полувреме

45+3'
  • Край на първата част при 1:0 за Черно море

45+3'
  • Капитанът на Арда Пламен Крумов с решителна намеса спасява отбора си от второ попадение. Отново Исмаил Иса е в центъра на вниманието, след като нахлу отляво и върна отличен пас към Курьор на точката на дузпата. Ударът му обаче бе избит от Крумов в ъглов удар.

41'
  • И Пламен Крумов вижда жълтия цвят на картона, след като брутално влезе в краката на Матиас Курьор

37'
  • Първи жълт картон в срещата - получава го халфът на Арда Румен Руменов за задържане на Жордао

35'
  • Реферът Радослав Гидженов спира играта, за да даде възможност на играчите за глътка вода

31'
  • Черно море повежда с 1:0 с гол на Исмаил Иса! Уникално попадение на нападателя, който елиминира съпротивата на защитника на гостите Милен Стоев и с хирургическа точност прати неспасяемо топката в горния далечен ъгъл на Юсуф.

18'
  • Първи точен удар в мача и отлично спасяване на Миодраг Митрович. Румен Руменов с десния крак насочи топката в горния десен ъгъл на стража на варненци, но той акробатично изби в корнер.